Skocz do zawartości

[rama] Author Instinct vs peak 29 2016


Menor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam rower author insctinct 29 2015 w rozmiarze 19'. Rama jest można powiedzieć w sam raz, ale upadek na ramę mógłby zaboleć. Mam okazje wymienić ją na peaka 29 2016 w rozm. M i zastanawiam się czy pozycja dużo bardziej się zmieni? Ma ktoś może dokładne wymiary ramy w przekroku już na kołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

17" będzie w sam raz.
Zdecydowanie tak.

 

 

 

Aktualnie mostek mam 80mm

 

Myślę, że z tym mostem i bez offsetu to jest maksymalna długość na ciebie, ale rama jest w granicy na 180/86. Peak 480 mm z długością poziomą 617 mm i kątem główki ramy 72'' jest trochę krótki, powinien mieć około 630 mm. Twój Author z katem główki 70' lepiej jakby miał w granicy 615 mm poziomo, ale 630 mm tez jest ok. Nie zmieniaj nie opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gosciu mierzyl mi ramy i w peaku bylo 1.5cm mniej, mysle ze jest to calkiem duzo, bo w autorze stojac mniej wiecej po srodku ramy to jest juz dosyc blisko klejnotow a te 1.5 cm da chyba wiecej luzu. Moze to byc takze wina tego ze w autorze gorna czesc ramy to taki lekki łuk.

Myślicie, że ta 1 w napisie na amortyzatorze bedzie mocno się rzucac przy ramie czarno czerwonej?

 

15152_1947_b_author-Instinct_29-15-4.jpg

 

 

Edytowane przez Menor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...