Skocz do zawartości

[Kradzież] Rower Kross Trans Pacific


barczyk75

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

 

Chciałbym się zwrócić do forumowiczów o pomoc. W poniedziałek (22.08.2016 r.) został mi skradziony rower Kross Trans Pacific. Zdarzenie miało miejsce przed sklepem Biedronka na ul. Gwiaździstej w Poznaniu. Rower ma ramę koloru szary mat z brązowo/rdzawymi wstawkami (napis i pasek na górnej żerdzi ramy). Był oznakowany w ramach policyjnej akcji "Poznański rower - bezpieczny rower". Miał na ramie nalepkę z numerem rejestracyjnym akcji: POZ 05872M oraz był oznakowany niewidocznym dla oka indywidualnym numerem. Wyglądał tak jak ten na zdjęciu (fotka katalogowa, nie oryginalna). Rzecz charakterystyczna - miał połamaną plastikową nasadę lampy przedniej (trzymała się na plastikowych zaciskach do kabli). Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje o tym rowerze proszę o kontakt na forum lub pod telefonem 695149119.

Z góry dziekuję

post-183859-0-95991500-1472129864_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Z pchlim targiem przy Starej Rzeźni to mi już dzielnicowy poradził oraz kilku znajomych. Na policję kradzież zgłosiłem tego samego dnia, ale jak dotąd, a jest już piątek, nie ma o tym informacji na stronie KMP, podobnie jak zdjęcia, które robili podczas rejestracji roweru. Ech, o wszystko trzeba się prosić, albo przypominać. Na razie "zbieram" monitoring z okolicznych kamer. Może się coś trafi w ten sposób, ale to miejsce jest trochę martwą strefą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...