Skocz do zawartości

[do 1000zł] jaki rower crossowy


Umpero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przymierzam się do kupna roweru.

Mój budżet do 1000 zł.

 

Do tej pory praktycznie wcale nie jeździłem rowerami. Kiedyś za małolata.

Ostatnio stwierdziłem, że wyciągnę swojego starego grata (rower górski), kupię fotelik i wyruszę ze starszym dzieckiem na przejażdzkę.

Po tej przejażdżce złapałem bakcyla, ale mój stary rower jest już dla mnie za mały i trochę rozklekotany.

 

Jestem raczej zdecydowany na rower crossowy. Będę głównie jeździł po ściezkach rowerowych, drogach asfaltowych, ewentualnie po ubitych drogach piaszczystych wiodących przez las lub park.

 

Zatem prośba do Was o polecenie roweru do 1000 zł (ewentualnie plus 50zł). Jeśli da się coś taniej to będzie miło i żona bardziej zadowolona, że kilka groszy w kieszeni zostanie na pieluchy dla dziecka :) Wiem też, że dla części z Was rower za 1000 zł to nie rower, ale taki mam budżet i proszę o Was o wskazanie najlepszego wyboru w tej cenie.

 

Ja znalazłem takie sztuki:

 

Rower 1

 

Rower 2

 

Rower 3

 

Czym w zasadzie różni się ten droższy (z dwóch KANDS)? Czy warto dopłacić? Czy warto w ogóle ten rower? Jak nie ten to jaki inny ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo59

Rozumiem, więc, że mam kupować w ciemno bo było tysiące wątków i nikomu nie chce się odpisać ?

Szukałem wątku zbiorczego, ale nie znalazlem.

 

@Sobek82

Prosiłbym czytać ze zrozumieniem. Mam budżet 1000 zł i proszę o porade zrealizowania najlepszego zakupu w tym zakresie cenowym.

 

 

Czy naprawdę żeby otrzymać tu poradę to muszę wydać na rower minimum 5000 bo inaczej jeśli budżet mam mniejszy to nikomu się nie będzie chciało ?

Jakis nonsens. Zapewne wiele osób ma doświadczenie w użytkowaniu rowerów i potrafi wskazać przynajmniej który z wymienionych przeze mnie jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82

"Dopłać, nic w tej cenie nie ma".

Nie widziałem abyś napisał, który najlepszy.

 

"jak już kupować to chociaż tyle trzeba wydać"

Czyli ile ? Nie widzę żadnej informacji.

 

"choć i ten dupy nie urywa, lepiej poszukać używki"

Który ?

Używki?

Jakich modeli ?

 

 

Totalnie nic nie wynika z porady. Gdybym wiedział co mam kupić to bym tu nie pisał i sam poszukał odpowieniego modelu.

 


Z rowerów w jednym podobnym wątku znalazłem jeszcze taki rower:

http://allegro.pl/solidny-szosa-teren-rower-spartacus-2016-cross-3-0-i6438592637.html?reco_id=e4d59d9c-6aad-11e6-92b6-56847afe9799&ars_rule_id=201

 

Jeśli ktoś byłby chętny i udzielił porady który z przytoczonych lub inny w podobnej cenie to byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłać czyli chodzi o Kands'a
Jak już kupować to tyle co za tego Kandsa'a czyli koło 1000-1200, 
Używki na osprzęcie co najmniej 3x9 

Coś jak ten http://allegro.pl/dbs-strada-3x9-deore-hydraulika-okazja-i6434789802.html

http://allegro.pl/nakamura-nitro-3-0-pelna-grupa-deore-hydraulika-i6432353967.html#thumb/2

ale to już sam sobie szukaj

uspokój emocje dopiero żeś konto założył a gwiazdorzysz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to potrafisz, łap plusa za odpowiedź :thumbsup:

 

Pozostała mi jeszcze kolejna kwestia do wyjaśnienia.

Rowery te widzę mają z tyłu, pod siodełkiem poprowadzoną jakąś linkę, natomiast foteliki dla dzieci montuje się pod rurą do której się wkłada siodełko.

Czy do takiego roweru jest możliwość aby zamontować fotelik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...