Skocz do zawartości

modernizacja napędu do evado 1.0


steve_728

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jestem nowy w temacie rowerowej. kupilem niedawno evado 1.0  i zastanawiam się nad modernizacja/wymiana poszczzególnych częsci napędu na lepsze. przód to: przerzutka przód Shimano Tourney FD-TX51 korba: SR Suntour XCC 48/38/28T łancuch:  ybn s50 tył : przerzutka: Shimano Altus RD-M310 wolnobieg: Shimano Tourney MF-TZ21 14-28T . myślę żeby wymienic najpierw suport i korbę moze przednią przerzutke:) co myslicie na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba było kupić rower z lepszym osprzętem jeżeli jest to dla Ciebie ważne.

Teraz przynajmniej zużyj to co masz. Jeźdź i wymień korbę jak się zużyje razem z łańcuchem. Wtedy możesz przejść wraz z suportem np. na Octalink, Będzie lepiej, sztywniej bo ta jest na kwadrat. Kwadrat lubi też z lekka poskrzypieć. Wymiana przerzutki nic nie da jeżeli zostawisz badziewne (prawdopodobnie) manetki. Zanim wymienisz przerzutkę zainwestuj w manetki i pancerze z linkami. Da to większy efekt. A tak na końcu to i tak dojdziesz do ściany z wolnobiegiem. Tutaj właściwie masz koło do wymiany jeżeli chcesz pójść w wyższe grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...