Skocz do zawartości

[Bornholm] 27 sierpnia


ponuryrybak

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjezdzam w sobote 27 sierpnia z Wloclawka pociagiem do Kolobrzegu. Promem na wyspe. Tam robie na spokojnie petle dookola wyspy (2dni po 55km). Zaliczam sledzia, polnocne wybrzeze i to na co starczy czasu, 30 sierpnia wracam.

Jade na Ardentach 2.2" takze bedzie czas na podziwianie urokow wyspy. Nocuje na polach namiotowych.

 

Ktos, cos? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Okolo 50zl/noc pole namiotowe

Są tańsze pola namiotowe. Akurat Ja i moja  grupa nocowaliśmy na dziko , da się tylko trzeba pilnować żeby nikt nie widział tego noclegu , ale dwie osoby z naszej wyprawy korzystały właśnie z pól i mówili że znaleźli pola za 40 złotych . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można robić na tej wyspie?

Jeśli jedziesz rowerem to na pewno można tam jeździć rowerem.

Można też chodzić na piechotę i zwiedzać na własnych butach.

Jeżeli masz uprawnienia nurkowe to można też tam nurkować, w okolicy podtopionych jest kilka fajnych wrakow

Jedyne na co trzeba uważać to to że prom z Kołobrzegu kursuje tylko przy dobrej pogodzie, jeśli będąc na wyspie zostaniecie gorsza pogoda to twój prom na którym byłeś umówiony nie wpłynie, tak samo może nie wypłynąć następnego dnia i jeszcze następnego, więc z tym trzeba się liczyć że do pracy można je zdążyć

 

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...