Skocz do zawartości

[Kraków-Myślenice] transport z rowerem


kijanka96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
 

Chciałbym się wybrać na przejażdżkę rowerową w Myślenicach.

Jak widzę pociągi nie kursują i stąd moje pytanie czy macie jakieś sprawdzone sposoby transportu do Myślenic? Czy kierowcy autokarów spakują mi rower do bagażnika?

Transport musi być dla 2 rowerów. Samochodu nie posiadam. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wybierz gdzieś po środku. Za Mogilanami jest świetny las do tego by się oderwać od monotonni Wolskiego, Tynieckiego czy innych skałek. To już jest tylko 15km od Matecznego a w drugą stronę w sumie cały czas w dół. Co do samego transportu to co jak co ale uderzył bym na dworzec i sprawdził jakie autobusy i gdzie odchodzą. Zagadał z kierowcami. Rozchodzi się o to, że nie każdy kurs o każdej godz musi mieć obłożenie. Swego czasu jak jeżdziłem "zakopianką" to nie jeden autobus wiózł powietrze. Może się okazać, że jest mało chętnych i luki na bagaże są puste. A jak to teraz wygląda od strony formalnej tego nie wiem. Generalnie dość ciężki temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale :D Kolejne miejsce na rower ! Zwłaszcza, że niedaleko przejeżdża pociąg na relacji Kraków-Zakopane, więc nie będę musiał się zdać na kierowców autokarów. Zwłaszcza, że sam dla siebie poszukuje jakiś alternatyw do wycieczek, ponieważ już ten sam monotonny wyjazd na rowerze z Krakowa mnie trochę zniechęca :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...