Skocz do zawartości

[Rękawice rowerowe] do +/- 120 zł.


Xieslik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Ostatnio przymierzam się do zakupu moich pierwszych "lepszych" rękawiczek rowerowych. Jeżdżę na rowerze MTB i potrzebuję rękawic, które dobrze się sprawią " w terenie".Wpadły mi w oko rękawiczki Dakine Novis 1/2 i Chiba Gel Protect. Jednak nie wiem, które z nich będą lepszym rowerem. Macie może coś do powiedzenia na temat tym rękawic? A może macie jakieś inne propozycje rękawic krótkich do 120 zł? 

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120zł za krótkie rękawiczki to straszne pieniądze. Ja do MTB używam długich, które według mnie są dużo wygodniejsze. Od kilku sezonów mam Giro Rivet, teraz kupiłem Giro River II. Nie mają żadnych żelowych wkładek, są lekkie i przewiewne. W połączeniu z grupami Esi chunky stanowią sprawdzony zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest męski odpowiednik, ale w tym sezonie jeżdżę w Chibach http://sporto.com.pl/p/327/2398/chiba-lady-diamond-rekawiczki-rowerowe-na-lato-rekawice-rowerowe-odziez-kolarstwo.html i są wygodniejsze niż dwie poprzednie pary. Miałam kiedyś też takie, które mi wyjątkowo pasowały, ale kupiłam je daleko, dawno i już pewnie takich nie znajdę. Te Chiba bardzo wygodne, palce mi nie cierpną, jak w zeszłym roku, ale nie wiem, czy to od zmiany rękawiczek czy dzięki kilometrom na basenie. Już trochę w nich przejeździłam, potu dużo przyjęły, prane wiele razy, wyglądają wciąż nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...