Skocz do zawartości

[serwis] Dobry serwis rowerowy w Łodzi - sezon 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witam


 


Chciałem się Was (tyh z Łodiz) poradzić, który serwis rowerowy polecacie jako solidny i nie zdzierający z klienta, który przynosi dobry rower....


 


Mam na oku FR Shop, bo jako jedyny gość w rozmowie telefonicznej stwierdził, że będzie musiał się przejechać nim określi przyczynę, a w kontakcie osobistym mają pojęcie o co by nie spytać. FR Shop - Ekstremalny Sklep Rowerowy w Lodzi


Podobnie dobre opinie znalazłem o serwisie Sprint Sklep rowerowy Sprint


Ktoś pisał że w Piaście na Puszkina też jest dobry serwisant.


Oraz człowiek w Maxx Bike Sklep rowerowy Maxxbike , zawsze przy wizycie w sklepie zasypuje go masą pytań, nigdy nie pozostawił ich bez odpowiedzi...z rozmowy wynika, że się zna....


 


Te nie polecane wg rowerzystów to Exime Bike, GoldSport....


 


Co możecie potwierdzić, zanegować lub dorzucić....?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dzięki Wszystkim za namiary i opinie.

 

Na koniec wątku mogę polecić z pełną odpowiedzialnością serwis w MaxxBike (róg Narutowicza i Wschodniej). Dwukrotnie serwisowałem Meride (wygięty hak przerzutki, centrowanie, porady odnośnie innych rzeczy). Za każdym razem wszystko było spisane w zleceniu i wykonane wzorowo a odbiór był możliwy nawet w dzień niepracujący. Serwisant jest czynnym kolarzem i naprawdę zna się o co by nie spytać.

 

Taka sytuacja niestety nie spotkała mnie na przeglądzie zerowym w Be-bike'u i serwisu, pomimo dobrych cen rowerów i dużych upustów, tam nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...