Skocz do zawartości

[koła] jakie komponenty


scirocco

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kompletu kół 26" do XC do wagi 85kg (ale w większości pod kobiete 65kg).

Czytałem o polecanym tutaj Daveo i pewnie tam podyskutuję, ale chciałbym poznać wasze opinie.

Chciałbym wydać do 800zł.

 

Wstępnie myślałem o

piastach Novatec D772SB

obręczach DT 533d

szprychach Pillar P14

 

Ten zestaw skomponowałem na szybko z tego co widziałem w internecie, może jednak warto coś zmienić?

Jak poznać który Novatec jest na łozyskach EZO a który na chińskich? Wolałbym dopłacić i mieć od razu porządne.

 


teraz widzę, że NT-D772SB jest pod 142. Ja potrzebuję 135mm. Czy novatec ma coś takiego jak thru bolt 10mm w DT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D772 jest pod 135. Na 142 masz dokładaną przejściówkę. Dokładnie takie koła składał mi Dawid z forum (daveo). I wyszło mi około 800zł polecam składać u niego. Dodam jeszcze że w rozmiarze 29 cali komplet takich kół z taśmami waży w okolicach 2kg.

 

 

Tapatalk i wszystko jasne[emoji41]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kół jestem bardzo zadowolony. Jest to ich pierwszy sezon wiec za dużo nie mogę o nich powiedzieć ale jak na razie zero problemów z piastami. Przeżyły już kilka porządnych burz i nic złego z piastami się nie stało.

Więc od siebie mogę polecić taki zestaw.

 

 

 

Tapatalk i wszystko jasne[emoji41]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...