Skocz do zawartości

[Rower] rower do 1100 zł


jack123456

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje roweru mtb najlepiej z ham. Tarczowymi i na trafiłem na różne sklepy internetowe na rower arkus i romet beryl 290 disc.I tutaj moje pytanie czy ten rower kosztujacy 1000 zł jest wart swojej ceny czy rozgladać sie za czymś innym( wasze propozycje) zależy mi na kołach 29''.Rower bedzie często wykorzystywany we wszystkich warunkach przede wszystkim las,podjazdy itp.

Edytowane przez jack123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

czy ten rower kosztujacy 1000 zł jest wart swojej ceny

Gdybyś zapytał czy rower kosztujący 3000,- jest wart swojej ceny to pytanie miało by sens.

Za 1000,- nie licz na fajerwerki. Jeżeli ma służyć do transportu w niewymagających warunkach to się nada.

Amortyzator słaby, napęd słaby, hamulce też. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od tej maszyny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim obecnie jeździsz? daje radę?  to ten za 1000 też da ale to nadal rower zbudowany z najniższej jakości podzespołów.
Ten Beryl ma obręcze pod v-brake'i, w opisie jest że są to 27,5" a opony 29.
Ogólnie te rowery żenadą pachną już na zdjęciach i w opisie technicznym użytych podzespołów,
skoro dużo jeździsz i lubisz to nie żałuj kasy a jak nie masz to nawet lepiej kupić na raty i mieć dobry rower na lata niż nabijać kieszeń tym handlarzom okazji cenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie to moge wydać te 1300 zł ale nie wiem czy za taka kwote kupie dobry rower.na allegro też patrzyłem na podzespoły tarcze ,przerzutki,manetki i z czasem wymienić te podzespoły a na razie jeździć puki nowe na tych co sa fabrycznie zamontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 zł to dalej nic albo chcesz 29'era albo jego cień.

http://allegro.pl/amortyzator-rst-first-air-29-trl-taper-taperowany-i6012447066.html

tu masz amortyzator średniej półki którego obecnie mam i nie polecam więc cały rower w cenie tysiąca to kpina.

Edytowane przez Sobek82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tu masz amortyzator średniej półki którego obecnie mam i nie polecam więc cały rower w cenie tysiąca to kpina.
Też miałem Firsta wytrzymał pół roku i padł tłumik naszczęście naprawili na gwarancji.

Teraz mam Epicona półtora roku i zero problemów. Serwis bardzo prosty i wszystkie części są dostępne :thumbsup:

 

 

 

To może wy coś zaproponujecie do 1200 zł może macie bardziej obcykany temat mi zalezy na ham. Tarczowych i kolach 29'' oraz rama alu.
Jeśli zwiększył byś budżet do około 1800zł to za to możesz już kupić jakiegoś Kands/Lazaro/Spartacus z osprzętem Alivio i hamulcami hydraulicznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu celowałbym w Krossa Big Black 9.2 . Niedawno widziałem go na allegro za 1200zł ,lecz teraz nie ma . Osprzęt całkiem niezły w tej cenie : amor z blokadą na manetce , alivio 27s ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...