Skocz do zawartości
  • 0

Używany rower MTB do 700zł.


Gość Piotr

Pytanie

Gość Piotr

Witam.

Otóż chcę niedługo zakupić jakiś używany rower górski z budżetem do 700 zł. Wiem, że dosyć mało, dlatego szukam tylko używanych, bo w tej cenie nic ciekawego z nowych nie znajdę. Chciałbym jednocześnie zapytać o ocenę podanego przeze mnie roweru oraz ewentualne propozycje / rekomendacje. 

Preferencje: rama ''19 (wzrost 180cm), ilość przełożeń powyżej 21. To chyba wszystko, bo więcej nie pamiętam.

 

http://olx.pl/oferta/rower-heavy-tools-alu-laser-shimano-deore-xt-mavic-xtr-lx-retromtb-CID767-IDejUBr.html#c3691dfff5

Widziałem także Krossa Level A6, ale on był o 200zł ponad mój budżet. Ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.

 

Z góry dziękuję za Wasz czas i odpowiedzi. Uprzedzam także, że słabo orientuję w tych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Może poszukaj czegoś ze sztywnym widelcem, może się okazać, że ten już wymaga serwisu, a przy napiętym budżecie to różnie bywa...

 

Przeskakujący łańcuch może sugerować zużycie kasety, a to z kolei jakieś tam koszty. Jak nie czujesz się na siłach, żeby samodzielnie ocenić stan techniczny podskocz sobie do jakiegoś warsztatu rowerowego, jakieś większe wady wyskoczą pewnie od razu i będziesz wiedział na czym stoisz.

 

Rower używany ma to do siebie, że coś tam pewnie trzeba przy nim zrobić, przy ograniczonym budżecie trzeba dużą uwagę przywiązać do stanu technicznego roweru (objeździć, obwąchać - co popadnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr

Szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na to czy mają amortyzatory czy nie i specjalnie mi na tym nie zależy. Jednak patrząc na ogłoszenia to wygląda to identycznie cenowo. W końcu używane. 

Kolejna moja propozycja - odrobinkę droższa http://allegro.pl/rower-gorski-bulls-king-cobra-i-inne-rowery-i6365089769.html#thumb/1

Szukałem dalej, ale nic ciekawego nie znalazłem. To co ciekawe dalej poza moim budżetem, który mogę dociągnąć do 900 zł właściwie.

 

I moje pytanie - rama 19 w rowerach górskich rzeczywiście jest na wzrost 180 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...