Skocz do zawartości

[hak przerzutki] Jak dobrać


StonedPatryk

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak, że gwint haku na przerzutkę mi się wyjechał. Godzinami szukałem takiego haku ale jest on chyba na tyle nietypowy, ze będę musiał zastąpić go innym. Stąd ten post jaki hak kupić do ramy ktm flavour? Oraz (nie wiem czy to ma znaczenie) był kompatybilny do przerzutki Sram X.5 8rz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie odpowiednio dopasowane części dają nam pewność stabilnej jazdy na rowerze. Generalnie jeśli chodzi o dobór odpowiedniej części do Twojego roweru skorzystał bym z pomocy fachowca. Na pewno doradzi co i jak wybrać . Zakupu możesz dokonać w sieci. W sklepie ###### powinieneś znaleźć to czego potrzebujesz, a za radą fachowca zainstalować tak jak potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin9, sorki, mam taki nawyk, że wymieniam często jakieś ulubione sklepy :D Nikt nie płaci, gdyby ktoś mi płacił za reklamę to bym zachwalał tutaj pod niebiosa :D Sorki jeszcze raz jeśli kogoś moim wpisem zirytowałem, rozumiem, że teraz dużo ludzi jest wyczulonych na takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że twoja odpowiedz w powyższym poście jest strasznie sztuczna i nieprawdziwa. Może to tylko moje odczucia :)

 

Zadałem sobie trochę trudu i chyba miałem rację. Sprawdziłem kilkanaście twoich postów i w KAŻDYM jest reklama tego  sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takie tłumaczenie nigdy nie uwierzę.. Już tu paru takich było :wallbash:

sorki, mam taki nawyk, że wymieniam często jakieś ulubione sklepy

 Ja też mam ulubiony sklep i jakoś nie polecam go w każdy poście.. :down:

Sprawdziłem kilkanaście twoich postów i w KAŻDYM jest reklama tego  sklepu.

  Ja sprawdziłem wszystkie(bo mi się nudziło :P)... Nazwy sklepu nie było w 14. Tylko że większość z tych postów(9)  była w tematach w których już zdążył zareklamować..

@@Fenthin Może jakiś ban dla tego pana za spam i kryptoreklamę? :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...