Skocz do zawartości

[Serwis w Łodzi] Rower miejski


dingding

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, łodzianie!

 

Czy jesteście w stanie polecić jakiś serwis rowerowy, który nie zrobi kuku mojemu rowerowi miejskiemu? To stary holender, Sparta. Chcę, żeby ktoś wykonał ogólny przegląd zanim zabiorę go na wakacyjny wyjazd. Większość przeglądanych przeze mnie w necie serwisów zdaje się jednak specjalizować w bardziej sportowych rowerach. Ma ktoś tego typu doświadczenie? Widzę, że firma Zawsze Rowery się tym zajmuje, ale adnotacja, że za przegląd rowerów holenderskich liczą 50 zł/h pracy serwisanta przy średnio 4-6 godzinach pracy wydaje mi się nieco na wyrost... 

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszard Kasiński, Legionów 51. Kolarz od lat, zna się na rzeczy ale w sezonie może być ciężko u niego z terminem. Musisz zadzwonić (501 092 016) i zapytać.

Dzięki, dowiem się, potrzebuję roweru na 1 sierpnia, może się uda.

Zawsze-rowery liczą taką kasę za "nietypowe" rowery typu "z hipermarketu". Należałoby do nich podjechać, pokazać i się dogadać. Tam pracują naprawdę rozsądni Panowie.

Na ich stronie widnieje także adnotacja: "DO ROWERÓW Z MARKETÓW, STARYCH, ZABYTKOWYCH LUB TYPU HOLENDERSKIEGO PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE. PONIŻSZY CENNIK ICH NIE DOTYCZY

 

PRZEGLĄD ROWERU TYPU HOLENDERSKIEGO KTÓRY WYPOSAŻONY JEST W PRZERZUTKĘ PLANETARNĄ, HAMULCE ROLKOWE PEŁNĄ OSŁONĘ ŁAŃCUCHA, JEST TAKŻE LICZONY Z ROBOCZO-GODZINY KTÓRA WYNOSI 50ZŁ CIĄGŁEJ PRACY SERWISANTA. NAJCZĘŚCIEJ NA TAKI PRZEGLĄD TRZEBA POŚWIĘCIĆ OD 4 DO 6 GODZIN PRACY."

 

Mój rower ma niestety pełną osłonę łańcucha... 

W najbliższej okolicy mam jeszcze Roweromaniaka na Rzgowskiej, ale mam wrażenie, że ostatnio po zostawieniu u nich roweru do wymiany dętki i opony zaczęły szwankować mi przerzutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni potraktować go jako "zwykły" rower, ale powtarzam, należałoby podjechać, pokazać i porozmawiać. Ale obawiam się że gdziekolwiek nie podjedziesz to termin 1.08 będzie ciężko osiągalny ale trzeba próbować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...