Skocz do zawartości

[Szosa] Kross vs Canyon


Dzewo

Rekomendowane odpowiedzi

To żadna wada, tylko widoczna pod bezbarwnym lakierem krawędź maty karbonowej. Mój Ultimate CF SLX,tak jak tysiące innych też tak ma. Ciesz się rowerem :)

Na zdjęciu są dwie "krawędzie". Ktoś źle wykroił matę a potem wsztukowal brakujący kawałek pomiędzy?

Tak "urokliwa" nie była moja karbonowa chinszczyzna za 250 dolarów. Może "spec" z Canyona powinien się doszkolic u bezimiennego speca Chin.

Na co dzień oglądam karbony w najróżniejszym wykończeniu i malowaniu i jestem pewien że takiej fuszery nie widziałem. Przyznać się do tego trudno ale w pamięci ludzi bardziej zostają wpadki niż pozytywne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I nie mówimy tu o malowaniu, tylko o wykończeniu karbonu, gdzie z jakiegoś powodu Canyon zdecydował się na taką a nie inną estetykę

Estetykę ? Rozumiem że starasz sie być miły ;-) Wyglada to strasznie, ja bym taki rower odesłał na ich koszt. Dziwi mnie że tak poważna i ceniona firma pakuje w kartony taką masakrę i się nie obawia zwrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy i Koleznaki,

 

Napatoczylem  sie na watek przy okazji bo widze ze swierzy. Sam nosze sie z zakupem Aeroad cf slx 8.0 di2 i prosze o podpowiedz czy one tez maja ten fatalny pasek na gorze ramy? Nie mam zamiaru sie sprzeczac czy to jest fajne czy nie. Mi sie to nie podoba nawet jesli producent zapewnia ze to nie jest zadna wada fabryczna. Do kolegi dzewo rozumie ze zakupiles model 2017? czy jest tu ktos z rama aero z 2017 i moze sie wypowiedziec?

 

z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że kolega z którym jeżdżę ma Aeroad na Di2 i jego rama nie posiada żadnych skaz ani jakiś dziwnych śladów. Rower kupił 3 miesiące temu, więc w miarę nowy. Jedynie coś powłoka lakieru na tylnym trójkącie nie wydaje się zbyt dobra bo przypadkiem złapała ryskę przy wyciąganiu łańcucha do szejkowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wzmacniajace wstawki przy srubkach sa akurat fajne. Tak jak i fajnie wygladaja widoczne "wstawki" w roznych miejscach ramy, jak i sama struktura karbonu. To jest celowy zabieg, moze sie podobac lub nie. Problem dotyczy sie glownie "krech" lecacych po gorze ramy, jak widac, nie tylko w Ultimate, ktore to wzbudzaja troche kontrowersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Te wzmacniajace wstawki przy srubkach sa akurat fajne

Moze sie to i komus podoba, jak jest sensownie zrobione, Tu wyraznie widac ze paski sa nalepione na odwal sie i sa krzywo i same z siebie sa krzywe.. Dla mnie LIPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...