Skocz do zawartości

[Internet/Polska/zdalna] Copywriter - dam pracę

mblajet

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie poszukuję:

COPYWRITERA

Miejsce pracy: zdalne

Zatrudnienie: stałe/tymczasowe

Opis stanowiska:

Tworzenie i optymalizacja treści sklepów internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych

Podstawowe wymagania od kandydata:
- znajomość branży rowerowej,

- umiejętność szybkiego pisania na komputerze,

- umiejętność tworzenia kreatywnych opisów produktów zgodnych z aktualnymi trendami mody i z wymaganiami SEO,

dobra organizacja czasu pracy,

Zatrudnienie:

-umowa o dzieło (pracujesz skąd chcesz, kiedy chcesz)

Wynagrodzenie:

-w zależności od ilości stworzonych tekstów

CV wraz z listem motywacyjnym (mile widziana będzie również próbka tekstu) proszę podsyłać na adres michal.blajet@dadelo.pl

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dadelo sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".
Informujemy, że Administratorem danych jest Dadelo sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Miechowskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Odnośnik do komentarza

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...