Skocz do zawartości

[Gry] W co gracie w 2016 roku lub będziecie grać ?


Marcin44

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie już sprzęt nie bardzo pozwala , także męczę starsze tytuły. Na mafie czekam ale pewnie nie pogram

 

I3-540 

GTS 450 1 gb ddr3 OC 825 / 775

4 GB hyper X

 

Męczę:

ATS

Skill 

Car Mechanic 15

Modern Warfare 4

NFS Rivals

Splinter Cell Black List

Splinter Cell Chaos teory 

Broken Sword 4

Blodline uśpione zło

Layers of fear

Dishonored

Mafia I (kilka razy już przeszedłem , podobnie jak dwójkę)

The watchmaker - ostatnio nie , ale mam plan wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz głównie gram w cs:go 

 

Kiedyś grałem w Battlefield 3 i 4 

 

Na żadne nowości nie czekam bo mój sprzęt raczej ich nie uciągnie chociaż jest dość mocny... Lenovo z710 (i7 2,5ghz i 8g ram, geforce m840 2gb)

W Wiedźminie 3 na niskich mam 15-25fps :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Lineage 2

 

naprawdę to jeszcze istnieje i są serwery na których można pograć? Wow! Grałem w to zaciekle w liceum i później prawdopodobnie jeszcze na pierwszym roku studiów, czyli jakieś 8/9 lat temu. Świetna gra.

 

U nas w domu jest Xbox One, który jest włączany częściej zimą, niż latem. Teraz sobie odpoczywa ;) Ja uwielbiam Tomb Ridera i Forzę z pominięciem Horizon.

 

Czekam na zimowe dni, żeby zacząć Wiedźmin Dziki Gon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixon są oficjalne serwery jak i prywatne. Natomiast zmieniło się w tej gierce niemal wszystko. Nie da się jej porównać do wersji Interlude czy nawet Gracia. Gra świetna ale najgorsze to ustawki na Raid Bossy po nocach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Raid Bossy po nocach

Czyli jednak nie wszystko się zmieniło ;)

Nie mamy na tyle mocnego komputera po 9 latach, żeby porywać się na te nowe odsłony Lineage widzę. Ponad to: czas, czas którego ciągle mało na inne ciekawsze rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gry na telefon też się liczą? ;)

Bo na odpalanie komputera po pracy nie mam już ani siły, ani ochoty.

Zagrałem kilka razy w Age of Wonders 3, bo na więcej czas nie pozwala. Rewelacja. Pod każdym względem lepsze od Heroes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chwilowo bf3 się znudził.

Trochę w cs:go, ale aktualnie teraz przechodzę max payne 3 i chce na promocji steam kupić symulator wyścigów.

Rozważam rfactor2 i asseto corse. Ten pierwszy właśnie pobrałem demo, a w tego drugiego grałem trochę wcześniej i mi się podobało. Brakowało mi tylko zmiennych warunków atmosferycznych.

Może ktoś z was mi poradzi co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...