Skocz do zawartości

[Wyprawa] W Lipcu hulajnoga przez Estonie, Łotwe i Litwe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
 
wybieram sie 09.07. do Tallina. Jade ale Hulajnoga :D az do Vilnius (chce zrobic w okolo 800 km). Wylot jest 29.07. z Vilnius. Mysle ze zrobie 50 - 80 km na dzien. Jezeli ktos mas chec to mozemy pare kilometrow razem jechac. Jade w kierku Tartu, Balvi, Rezekne, Utena, Vilnius.
 
2013 jechalem rowerem przez Niemcy, 2014 Hulajnoga prze wegry a 2015 pieszo po Grecja.
Spie tam gdzie idze :) (namiot, hostel, couchsurfing, ...)
 
Pozdrawiam
 
Lukasz

Dodam jeszcze fotke hulajnogi:

14904716612_711c19f647_z.jpgP1010771 by Lukas Adrian, auf Flickr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszadrian

Jesteś moim idolem. Pomysł wyczesany do samego lica! Trzymam kciuki.

 

Dzieki! Zobacze co za rok bedzie, moze zalatwie sobie osiola :D

 

Fajnie by bylo jak ktos by chociasz te pare kilometrow sie z mna przejechal. Moze tez spotkam ludzi (jak na wegrach).

 

 

Pozdrawiam

 

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Szacunek przed duże SZ.
Poznałem kiedyś człowieka (dziś już starszego pana) który w latach  objechał Polskę z kumplami starymi hulajnogami, małe kółeczka, niskie kierownice, śmieszne małe bagażniki
Widać każda epoka ma swoich szaleńców :)
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niecały miesiąc temu na identycznej hulajnodze widziałem samotnie jadącą dziewczynę około 30 lat a nawet mniej. Kierowała się z Siedlec na Sokołów Podlaski więc jechała na mazury lub dalej na podlasie. Miałem ją kilka razy i tempo miała dobre.

Pełen szacunek.

Jedyne co rzuciło mi się w oczy to mała flaga francji oraz dwie inne ale nie zdążyłem wyczaić jakich krajów.

Była bardzo mocno spalona słońcem więc jechała długo.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niecały miesiąc temu na identycznej hulajnodze widziałem samotnie jadącą dziewczynę około 30 lat a nawet mniej. Kierowała się z Siedlec na Sokołów Podlaski więc jechała na mazury lub dalej na podlasie. Miałem ją kilka razy i tempo miała dobre.

Pełen szacunek.

Jedyne co rzuciło mi się w oczy to mała flaga francji oraz dwie inne ale nie zdążyłem wyczaić jakich krajów.

Była bardzo mocno spalona słońcem więc jechała długo.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

 

Hej,

 

to chyba ona byla: http://www.latrottineuse.com/ Ona jedzie przez cala europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sądząc z tonu odpowiedzi, po prostu chęć pójścia pod prąd?

 

Hulajnoga jest bardziej intensywna jazda i dodakowo szybko mozna skims pogadac. Na rowerach, autostopem albo samachodem duzo jezdi, ale nie hulajnoga. Przy tym mi nie chodzi zeby od A do B dojechac, tylko sama jazda sie liczy i czy w ogóle takie cos sie zrobic.

 

Pozdrawiam

 

Lukasz

 

 

Zobacz goscia, jedze juz w okolo 14 miesiacy prze swiat:

 

DSC02092.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zobacz goscia, jedze juz w okolo 14 miesiacy prze swiat:

 

Ludzie to mają pomysły, ale podziwiam i popieram. Ja nigdy nie miał bym tyle odwagi, żeby zrobić coś takiego. Dookoła Polski może jeszcze bym się puścił, ale nie w świat  i to jeszcze na mono :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...