Skocz do zawartości

[zlot] Zlot Nietypowych 2016 czyli Stalowa Sowa 21.10-23.10


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kolejne burze przechodzą nad Trójmiastem, a my już 3 muszkieterowie i giermek ślimaków knujemy dla Was zlot - na tą chwilę elektronicznie.

 

Moja pierwsza koncepcja została przyjęta z entuzjazmem i brakuje jej kilku uderzeń młota tych kilku Kowali by z kawału niekształtnej bryły zaczeły powstawać elementy najwyższej klasy, z których finalnie na przęłomie września z październikiem zespawamy mam nadzieje unikalną, orginalną i przystępną dla każdego imprezę Stallovy 2016, pierwszy raz w sąsiednim województwie, pierwszy raz z międzynarodowym Zarządem.

 

Niespodziewajki i niespodzianki będą ujawniane im mniej będzie liści na drzewach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wrócić z/na rowerze to tak :devil:

Jest ryzyko, jest zabawa [emoji14]

Zresztą chyba daleko bym nie miał...

Bacznie będę śledził temat.

A jeśli potrzebna jakaś pomoc w okolicach Gdyni, to proszę walić jak w dym.

pzdr!

 

 

Sent from my A 9+ using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alesz mnie temat ominął! Czyli stallovy 2016 ;-) Japiedziu ;-)

 

....ale trójmiasto??

 

6679773.gif

 

Jak jeszcze jak w zeszłym roku przejechałem te 1200km tak w tym 1600km to już za dużo :(

 

tumblr_static_eeiifxghqcoo84o0cc4g8wc8k.

 

Będę z wami myślami i przejadę w ten sam weekend rundę honorową tu, w nie bukowych lasach

Pozdro!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nasuwa mi się tylko jedno pytanie (zapewne śmieszne): rama stalowa obowiązkowa?

Przyjedź przyjedź, tylko weź od razu jakieś pudełko na koła i resztę części bo rower przyda się do porzucania i do przecięcia ramy  :laugh: Skoro przeglądnąłeś poprzednie wątki to powinieneś wiedzieć dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

....ale trójmiasto??
Ano 3miasto i TPK...

 

 

Jak jeszcze jak w zeszłym roku przejechałem te 1200km tak w tym 1600km to już za dużo

W pełni rozumiem :(

No kogo ja wykarmię pierogami? No kto z nami pójdzie na NajtRide i Cyclocross...

No w kogo rower Ivan rzuci oponą...

Kto pogubi rękawiczki...eh. Musimy Cię nawiedzić w CH!

 de415119fd1fb7e87c8fef1681b59711.jpg


 

 

A jeśli potrzebna jakaś pomoc w okolicach Gdyni, to proszę walić jak w dym.

Zapamiętane! Thats the spirit!

Podaj maila na Priv - każda para rąk się przyda, szczególnie pod koniec września. A i może coś nam podpowiesz. 

Przyda się też kolejny komplan do przeczesywania TPK przy ustalania tras. 

 

 

Nasuwa mi się tylko jedno pytanie (zapewne śmieszne): rama stalowa obowiązkowa?

Jak nie masz a pomożesz możesz z nami pobiec ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Wizirem rower przerzuca się za 32 funty w jedna stronę. Niby mozliwie, ale stres zwiazany z poświeceniem bagazowych w należyte obchodzenie sie z takim walizkiem jest nieoceniony  :verymad:

 

Dlatego przestałem latać z rowerem i poskładałem rezydenta, bo za dużo nerwów mnie to kosztowało.

 

Rower transportem drobnicowym z UK do PL mozna przemycic za 20 funtów w jedna strone, ale nie wiem czy podobne, relatywnie tanio wykartkowane usługi można w Zegarkolandii trafic...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzam na ceny i możliwości przefrunięcia. A nuż coś się uda ;-)

Latałem z bajkiem - nie ma strachu. Jak przeszmuglujesz go w kartonie to ja się zabieram z powrotem z MTB i nartami :)  + wciśniesz właśnie pierogów kilka kilo!

Jak byś potrzebował to u mnie masz metę w Gdyni z własną kanapą ile chcesz!

Kolejna rzecz - rzuty i cięcie ALU ramy. Stallovy żelazny punkt imprezy. Już pewnie nie jeden z Was ćwiczy nadgarstek, chwyt i widzi się w finale ;)

Kto takową posiada? I przywiezie ze sobą. Zwracamy w postaci miału, biżuterii hmm podkładek pod mostek :)

Byle by nie był to fajny okaz co by Rafał znów się nie zastanawiał nad użyciem jej w swoich wojażach - do dziś mu się to nie udało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

rzuty i cięcie ALU ramy

R&R Rzut & Rżnięcie (przyp.anarchy)

 

Byle by nie był to fajny okaz co by Rafał znów się nie zastanawiał nad użyciem jej w swoich wojażach - do dziś mu się to nie udało.

Im lepsza, im "lepszej" marki tym lepiej. A tak w ogóle gdyby ktoś miał dostęp do carbonu, choćby chińskiego (w sumie szczególnie chińskiego) było by bosko. Nowe rekordy w rzucie... Nowe rekordy w rżnięciu...
Pocieszę tych co mają smaka na honory i fanty - co najmniej jednego groźnego zawodnika - Przemka "Głowy" w tym roku nie będzie (smutno mnie) - jest wolne miejsce na pudle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

utrudnić trochę

 

Chyba sędziującym :P

 

No chyba, że Rambol zadeklaruje że sam będzie po każdym rzucie dygał po przedmiot, z max 30sekundowym limitem czasu na odnalezienie i dostarczenie następnemu ciskającemu  :icon_cool:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...