Skocz do zawartości

[rower] Kupno roweru 29er do 2100zł


PittBull3111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o poradę w sprawie kupna roweru MTB o kołach 29cal :)

Zależy mi na dobrym i wytrzymałym osprzęcie. Oczywiście najlepiej jeśli tym lepszym osprzętem był ten którego tanio nie można wymienić :)

Jeżdżę dużo po górskich, kamienistych ścieżkach, ale także dość dużo po zwykłych asfaltowych drogach :)

Mój wzrost to 180cm przy 65kg, więc trochę szczypior :/

Rower nie musi wcale być z roku 2016, ale chciałbym żeby cena oscylowała w okolicach 2000zł, maksymalnie 2100zł

Już nawet jeden znalazłem i chciałbym znać waszą opinie na jego temat http://www.bikko.pl/rower-gorski-kellys-tnt-10-2013.html

Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oczywiście najlepiej jeśli tym lepszym osprzętem był ten którego tanio nie można wymienić" <--Nie rozumiem

 

Jeżeli chodzi o rower, jeżeli szukasz czegoś do jeżdżenia po górach, kamieniach i wymagasz od sprzętu, żeby był w miarę lekkie, szybko przyspieszał, dobrze podjeżdżał to niestety, ten rower Ci tego nie da, chociażby przez amortyzator i koła.Pomyśl, może warto zastanowić się nad używką.

 

Jeżeli planujesz coś więcej niż jazda po płaskim, to dobry amor i sztywne, w miarę lekkie koła to podstawa, tym bardziej w 29er.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Oczywiście najlepiej jeśli tym lepszym osprzętem był ten którego tanio nie można wymienić"

Chodzi mi o to że np przerzutkę mogę zmienić mniejszym kosztem aniżeli hamulce czy koła :/

A z takich używanych to są takie które możesz polecić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak wczoraj wieczorem ktos zalozyl dokladnie taki sam temat, zerknij tam.

 

A najlepiej poczytaj najpierw, 2k to nie jest budzet na rower na gorskie rabanki

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...