Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni, a czy ktoś z Was miał może przyjemność zapoznać albo coś nabyć od człowieka skrawające się pod nickiem fitzrovia-bicycles na UKowym ebayu? Posiada on forka którego to chętnie bym widział u mnie :-) ale... na emalje ebay'owe nie raczy odpisać, gdy wysyłam na adres który gdzieś tam wygrzebalem, to sever pocztowy odbija, że nieznany...niby komentarzy nazbierał kilka ale ... jakos wiele to ich nie ma. Pomoże ktoś z tym widlem? To easton EC90 za 200funtklakow wiszący na ebayu....

 

Edytka: o ten http://m.ebay.pl/itm/Easton-EC90-X-Carbon-Cyclocross-Fork-Cantilever-Brakes-V-Brake-1-1-8-Inch-/322356733890

 

 

No chyba że nie warto Waszym zdaniem. Ale nie bardzo idzie coś dostać w carbonie innego na 1 i 1/8 ... z chińskich jeśli trzeba to juz wole kuczak w ciecie;-))

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Dla czekajacych. Kurier zaklepany, ma odebrac całość we wtorek. Redystrybutorem jest Majk. Proszę do niego po detale.

 

Co chcesz wiedziec o tym widelcu? Mnie to wyglada na jakis mały sklep w Londku.

 

Company registration number: 7347755
VAT number: GB 996616362

Może gośc ma holideja lub inny czas wolny i dlatego nie odpisuje. Może niespecjalnie lubi wysyłac poza UK?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam i to jest niewielki sklepik, niedaleko naszego konsulatu zresztą. Bierz pod uwagę że są "wakacje sylwestrowonoworoczne". Widzę że wysyłają do Polski więc poczekaj ciepliwie do wtorku i trzymaj kciuki w międzyczasie ;)

 

Szczęśliwego siedemnastego ekipa!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do forka samego, to każdy wymiar idealnie pasuje, wyprzedzenie jak i wysokość identyko jak w alu ktòry aktualnie siedzi w rowerze.

Co do samego eastona chyba robi rozsądne klamoty. Nie wiem tylko czy można kupić taniej lub lepiej widel o takich parametrach.

 

Co do tego ebay'owca, to pisałem do niego grubo z 2-3tyg przed świętami. Ale nie dość że jestem z Polando to jeszcze mam slownie zero komentarzy ebajowych :-)) więc conajmniej kilka powodów żeby mnie olać widzę...ale, sprzedajacy powinien być miły:-)) i odpowiedzieć nawet jeśli nie wyślę do pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za Ivana który do piątku jest offline - ciężko powiedzieć. Pewnie jak wróci to mógłby Ci popełnić zakup i towar przetrzymać ale skoro teraz wyszła paczka to na kolejną musiałbyś czekać pewnie parę tygodni albo nawet dłużej. 

 

https://tracking.dpd.de/parcelstatus?query=15504100512818&locale=uk_DE tutaj namiary na aktualnie lecącą do Polski paczkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mały offtop z mojej strony, może mi ktoś na PW streścić opcje cenowe i przewoźnikowe na sprawdzony transport framesetu z UK do Polszy? Ivan jest unplugged, a potrzebuję informacji w miarę szybko (wiem, że istnieje google, ale skoro macie to przećwiczone to nie będę wyważał otwartych drzwi ;) ) z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przesyłarka.pl i paczka którą śmigają zbiorowe zamówienia z PlanetX. Kosztuje to 21 elżbiet. 

2. Jest jeszcze firma EBS i to kosztuje 20 elżbiet. 

 

Napiszę na publicznym to dla potomnych zostanie. Bo - co ważne, bardzo często do takiego pudła można zabrać tzw. śpiącego królewicza czyli paczkę z rowerowym szpejem dla kogoś z Polski, zamówionym na adres osoby wysyłającej frameset do Polski. Koszt partycypacji w takiej akcji jest do ustalenia ale to zawsze jakaś "ulga" dla zamawiającego ramę i profil dla osoby która zaoszczędzi na indywidualnej wysyłce jakiś drobnostek z UK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivana nie ma więc ponawiam pytanie czy ktoś chce coś przemycić do Polski bo prawdopodobnie w tym tygodniu zrobię zamówienie póki co ze mną są dwie osoby jeszcze. Jak ktoś chce to uderzać na pw nie ma co chłopakowi dupy truć chyba, że ktoś inny jest mieszkający blisko planet -x i załatwi nam przemyt :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ode mnie: wszystkie paczki zostały rozdysponowane, po jedną zgłosił się kurier ale pozostałe zarówno do rąk własnych jak i do paczkomatu zostały dostarczone w jedyny słuszny sposób, na dwóch kołach. 

 

Numery przesyłek zapewne trafiły już do zainteresowanych. 

 

Dziękuję za wspólną przesyłkę i kolejny raz dziękuję Ivanowi za organizację przemytu  :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

Jakby ktoś coś chciał z Planety-X, to pisać.

 

Mają po przecenie sporo łaszków, base-layerów, itp. : http://www.planetx.co.uk/news/products/q/date/2017/01/13/jamie-s-and-mark-s-top-tips-for-winter#productGrid

Jeszcze tylko 5 dni promo.

Ja do wydania będę miał jakieś £20, w porywach £40, także jak ktoś chętny do dołączenia, to dobijemy do £100 i nie trzeba będzie tych £3.95 odbezahlować za wysyłkę do UK.

 

Mogę u siebie wszystko przeklikać, mam kartę GBP a przewalutowanie robię najtańszą możliwą opcją - walutomat.pl.

 

 

Mam też jakieś szpeje do wysłania z ebaya, jeśli ktoś będzie miał z Planety do wysłania jakieś drobne rzeczy, to może uda mi się dogadać ze sprzedawcą żeby mi to wysłał, coby Ivana nie fatygować.
Wysyłka najtańszą i sprawdzoną opcją - parcel2go.com (pudło z UK do Polski to £9-16 w zależności od gabarytów).
W Polsce mogę rozdystrybuować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam zamiar zamówić rower z PlanetX/OnOne. Jest coś o czym powinienem wiedzieć? Jak najlepiej płacić? Zawsze za zakupy z zagranicy płaciłem PayPalem, ale oni pobierają niewiele mniejsze prowizje niż bank przy przewalutowaniu. Funt po 5,09 na paypalu 5,25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...