Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

po co mieszacie ? jedna wspolna paczka idzie do Kzafazy , on wysyla danej osobie w polsce a ta rozssyla po kraju . koniec kropka.

 

Termin-promocja na kaski trwa jeszcze 5 dni, więc trzeba to ogarnąć jak najszybciej. 
BTW. Widzę na stronie planetx możliwość zamówienia bezpośrednio do Polski za 11 funtów. Może to lepsza opcja ?

 

to kontaktuj sie z Kazafaza wysylaj mu pińądz(niech klika) i czekaj az JEDNA WSPOLNA PACZKA bedzie leciala do Polski .

Termin?

myslę ze 10 PAŹ jest dobrym terminem - wyplaty i takie tam.

ja chce zakupic obręcze więc wolałbym aby Kazafaza zbadal je organoleptycznie zanim ruszą do Polski.

czyli do poniedzialku/wtorku wszyscy zainteresowani niech sla pińądz do Kazafazy i mówią co chcą.

Dobrze mówie Kazafazo ? :)

Edytowane przez popio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch zawodników już obkupionych, czekam na dalsze zamówienia. Póki co w koszyku On-One'owym mam £42, zatem brakuje ósemki do darmowej wysyłki ku mnie. Zamierzam pocisnąć wszystko do końca tygodnia, więc sugeruję dobrze przemyśleć cokomutrza oraz policzyć mamonę i powoli zbierać się z transferem. 

 

Robertsmu z Gdyni podjął się dystrybucji krajowej, dzięki!   :thumbsup:   :thanks:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie już dotarło.

Kaski jak najbardziej mogę polecić. Ładnie wyglądają, nie są wcale przesadnie wielkie (na zdjęciu większy rozmiar), wygodnie leżą na głowie, wykonanie również nie budzi zastrzeżeń. Spełniają normy en 1078, kaski sygnowane znakiem CE, wszystko napisane w skorupie mimo że na stronie nie było informacji.

 

Zmusiłam męża do zapozowania :D

IMG_8023.jpg

IMG_8032.jpg
IMG_8039.jpg
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kaskocynka!  :thumbsup:

 

 

Zamówienie wysłane, oczekuję na przesyłkę, jeśli paczuszka zląduje w czwartek to uda mi się wysłać wszystko jeszcze piątkiem...będę zeznawać jak się sprawy mają. Czy pasuje wszystkim wysyłka do Trójmiasta, skąd Robertsmu porozsyła towary dalej?

 

 

POZDRo-:ver

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach bede zamawial w chainreaction kilka drobnych rzeczy na razie w koszyku uzbieralo sie okolo 80€zeby wyszla przesylka za free potrzebny jest zakup jeszcze za conajmniej 20€.Jezeli ktos cos potrzebuje to dystrybucja w Warszawie ewentualnie w woj.mazowieckim za free (czym dalej na poludnie tym bardziej realne).Dystrybucja w inne miejsce kraju za posrednictwem paczkomatu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...