Skocz do zawartości

[centrumrowerowe.com] Rabat


Alpina

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sklep moim zdaniem za bardzo obrósł w piórka. A ja z nich całkowicie zrezygnowałem w momencie gdy przekazali moje dane do swojego sklepu bliźniaczego i nawet się do tego przyznali.

 

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poszukuje dawcy konta z rabatem w sklepie centrumrowerowe.com, chcialbym poczynić dość duże zakupy a ja niestety takowego rabatu nie posiadam
 

 

Ogłoszenie typu:

Wypożyczę czyjąś żonę na próbę, bo nie wiem czy jest warto a chciałem sobie tylko poużywać :D

 

Żebranie w Polsce z tego co wiem jest karalne a jak widzę, to "Janusze" są gotowi posunąć się nawet do tego ;) Zapracuj sobie na ten rabat ;)

Jak Cię nie stać na Mercedesa, to się bujasz Seicento ;)

 

"Jeżeli ktoś żebra, a posiada środki materialne niezbędne do egzystencji lub jest zdolny do pracy podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysłowie mówiło kiedyś "jesteś biedny kup sobie mecedesa"[emoji16] .

Może Cię zaskoczę ale istnieje coś takiego jak życzliwość międzyludzka[emoji50] . Na przykład na wielu forach ludzie się organizują i robią zakupy grupowe zwłaszcza za granicą i takich uwag od innych nie ma że żebrzą lub są januszami.

Jeżeli dobrze pamiętam to w CR im więcej się kupiło tym wyższy rabat więc korzyść dla obojga stron.

Gdzieś na forum jest temat gdzie ludzie wrzucają kody promocyjne do różnych sklepów, więc jak ktoś chce to może.

[emoji12]

Do autora wątku zrób listę czego potrzebujesz i wyślij zapytanie o wycenę do kilku sklepów.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na wielu forach ludzie się organizują i robią zakupy grupowe zwłaszcza za granicą
 

 

Nic nie mam do takiej formy organizowania sobie tańszych zakupów. Sam z tego korzystałem i jest to zupełnie inne pojęcie niż autora wątku.

 

 

 

 

w CR im więcej się kupiło tym wyższy rabat więc korzyść dla obojga stron
 

 

Dzwoni ale nie wiesz gdzie ;) Tu nie ma już żadnej korzyści, no chyba że korzysta już tylko osoba robiąca zakup, bo ma te 6% taniej ale właściciel konta już niekoniecznie. Zapoznaj się z systemem rabatowym, to zrozumiesz ;)

 

 

 

 

istnieje coś takiego jak życzliwość międzyludzka
 

 

Chciałbym oszczędzić parę złotych na racie kredytu hipotecznego - udostępnisz mi swoje konto bankowe? Będę dozgonnie wdzięczny ;) 

Inny przykład - zasada ta sama ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

provid ma racje. Typowy Janusz Zakupów. Robi zakupy na 1000zł i żuli rabat kilka procent, żeby zaoszczędzić 30zł, oczywiście zawracając doopę kupującym, którzy wypracowali sobie rabat. U mnie w pracy jest to samo, przyjeżdża Janusz z kumplem bo może ten po znajomości załatwi cenę 15zł niższą.

 

Do autora tematu: daj im zarobić, właściciele otworzyli sklep, żeby zarabiać a nie dokładać do interesu. I tak mają pewnie niskie marże, bo to handle internetowy. Ale jak to mówią "Polak polakowi nie da zarobić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba kupna taniej części rowerowych w sklepie w kraju czy zakupy grupowe za granicą jak dla mnie są spowodowane chęcią oszczędzania pieniędzy, więc to jest dla mnie to samo.

Co do rabatów w CR to zapoznawać się już nie będę, ale w sklepach zagranicznych zbiera się jakieś punkty które później właściciele kont mogą wymienić na realne pieniądze na zakupy w sklepie. Więc u nas ten system jest gorszy.

Nawet jakbyś po użyczeniu rabatu i zakupach nic nie zyskał (większego rabatu) to i tak byś go nie stracił, więc do biznesu nie dokładasz nic po za jakimś czasem i życzliwością.

Co do konta to chcesz faktycznie pieniędzy które musiałbym stracić, a nie tylko skorzystać z rabatów. Powiedzmy że gdybym mógł Ci zakupić franka po lepszym kursie bez dokładnia do interesu to dlaczego nie w sytuacji gdym chciał komuś pomóc.

Można by jeszcze rozpatrywać sytuacje że autor tematu korzysta z takiej formy pomocy a później odsprzedaje części i sobie zarabia, ale o to go nikt nie posądza.

P.S. Pewnie można by długo wymieniać opinie ale już nie róbmy offtopu.

Kto będzie chciał pomóc niech pisze.

Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

A ja znam sklepy, które mają niższe ceny niż CR nawet z rabatem 10%  
Pytanie czy mają taki sam asortyment :P

 

 

A co na to @CentrumRowerowe.pl ? Czy to jest legalne udostępnianie swojego konta osobom trzecim?
 Mam to gdzieś szczerze mówiąc, kupuje sie przez konto a nie przez osobę, podajesz dane do wysyłki, a nie do konta :P

 

 

rabat stałego klienta jest w CR mało warty ponieważ większość rzeczy jest tam w promocji lub jakiejś innej "okazji" i nie łączy się z nimi...
Mi akurat w tym przyadku on działa w pełni :) 

 

Ogłoszenie typu: Wypożyczę czyjąś żonę na próbę, bo nie wiem czy jest warto a chciałem sobie tylko poużywać   Żebranie w Polsce z tego co wiem jest karalne a jak widzę, to "Janusze" są gotowi posunąć się nawet do tego Zapracuj sobie na ten rabat Jak Cię nie stać na Mercedesa, to się bujasz Seicento
Po co mam płacić wiecej skoro mogę zapłacić mniej, nie rozumiem twojego toku myślenia... 

 

Przysłowie mówiło kiedyś "jesteś biedny kup sobie mecedesa" . Może Cię zaskoczę ale istnieje coś takiego jak życzliwość międzyludzka . Na przykład na wielu forach ludzie się organizują i robią zakupy grupowe zwłaszcza za granicą i takich uwag od innych nie ma że żebrzą lub są januszami. Jeżeli dobrze pamiętam to w CR im więcej się kupiło tym wyższy rabat więc korzyść dla obojga stron. Gdzieś na forum jest temat gdzie ludzie wrzucają kody promocyjne do różnych sklepów, więc jak ktoś chce to może. Do autora wątku zrób listę czego potrzebujesz i wyślij zapytanie o wycenę do kilku sklepów.
Szanuję  :thumbsup:  W tym problem, że chce buty z Sidi ktore są praktycznie tylko tu w w miarę normalnej cenie... 

 

 

provid ma racje. Typowy Janusz Zakupów. Robi zakupy na 1000zł i żuli rabat kilka procent, żeby zaoszczędzić 30zł, oczywiście zawracając doopę kupującym, którzy wypracowali sobie rabat. U mnie w pracy jest to samo, przyjeżdża Janusz z kumplem bo może ten po znajomości załatwi cenę 15zł niższą.   Do autora tematu: daj im zarobić, właściciele otworzyli sklep, żeby zarabiać a nie dokładać do interesu. I tak mają pewnie niskie marże, bo to handle internetowy. Ale jak to mówią "Polak polakowi nie da zarobić".
Nie będę im dawał zbyt dużo zarabiać... Mogę z tego urwać wg. nich 100 zł więc nie wiem o co sie rozchodzi :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie będę im dawał zbyt dużo zarabiać... Mogę z tego urwać wg. nich 100 zł więc nie wiem o co sie rozchodzi
 

 

Zapracuj sobie na to, żeby sklep na Tobie nie zarobił. Inaczej traktuje się ludzi takich jak Ty a inaczej stałego klienta, który ciężko zapracował na te rabaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapracuj sobie na to, żeby sklep na Tobie nie zarobił. Inaczej traktuje się ludzi takich jak Ty a inaczej stałego klienta, który ciężko zapracował na te rabaty
Nie rozumiem w jakim celu bawisz się w "policjanta" i co chcesz tym osiągnąć, chcesz to tak rób, ja nie mam zamiaru płacić więcej skoro mogę zapłacić mniej.. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nawet kosztem żebrania prywatnego konta do sklepu na forum?
Jakie żebranie? Czy ja tu kogoś błagam albo prosze o to konto? Napisałem że szukam kogoś kto posiada takie konto- równie dobrze mógłbym napisać, że szukam kogoś kto mi zamówi rzeczy które potrzebuje. Konto nie jest prywatne, zakładane jest na adres e-mail a nie dane osobowe :) Chcesz to sobie kupuj tak jak uważasz za stosowne, ja liczę tu na życzliwość ludzi :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kup tam towaru za kilka tys. zł to na pewno otrzymasz fajny rabat. Skoro jako jedyni mają te butyu w rozsądnej cenie to uszanuj ich ofertę, a rób za sępa na publicznym forum.
Proszę bardzo, sam sobie tak rób, a ja Twoje rady mam gdzieś. Będę robił sobie co chce i gdzie chce.

 

 

Alpina jesteś w błędzie, konto jest przypisane do osoby. Pewnie nawet nie czytałeś regulaminu sklepu. Na ile PLN chcesz zrobić te zakupy, że uszczęśliwi Cie ten rabat ?
Na ponad 1000 zł, buty+ pedały+lemondka 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak jest chytry nawet na kilka złoty, a dodatkowo nie da zarobić innemu polakowi. Widać było to nawet po zakupach grupowych na tym forum. Jak ludzie kupowali łańcuchy Campa Veloce z kupkolo.cz bo był 3zł taniej niż w Polsce. Nie ważne, że czekali po miesiąc czasu i wpłacali obcej osobie pieniądze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...