Skocz do zawartości

[1000 zł] Rower Crossowy - koła 28


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 185 cm i ważę około 88 kg. Chce sobie sprawić na wakacje rower tak, żeby robić ze 100-150km tygodniowo. Będę jeździł głównie po drogach rowerowych i jakiś polnych dróżkach. 
Mam na oku na razie Lazaro Integral V2. Czy to dobry wybór, czy w podobnej cenie znajdę coś lepszego ? Generalnie chciałbym kupić coś za około 1000 zł, ten lazaro jest troszkę droższy i jakby dało się znaleźć coś taszego to byłoby super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 1,5 tyg. temu stałem przed tym samym dylematem, 800 zł. do max 1000 zł. i po poradach dołożyłem 100 zł. do kasety 8 rzędowej i kupiłem Spartacusa 3.0  :)

http://infinitibike.pl/glowna/22-spartacus-cross-30.html

Taniej się raczej nie da jak ma być kaseta.

Co prawda do roweru w żaden sposób nie mogę się doczepić bo chodzi fajnie i wygląda solidnie ale po naczytaniu się forum dzisiaj przeznaczyłbym co najmniej 2 razy tyle na rower  :D

I mimo że nic do niego nie mam to go chyba sprzedam i kupię coś 2 półki wyżej  ^_^

Kupujcie i uciekajcie bo to uzależnia  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam pracuję i nie mogę powiedzieć że w jakiś sposób przeszkadza podczas jazdy na asfalcie a na pewno ładniej rower z nim wygląda  :)

No i chyba lepiej że nie ma opcji jego blokady bo wtedy by korciło aby go unieruchamiać a jak wiadomo w tej cenie amor by się szybko pogiął będąc na sztywno  -_-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam kółka w tym przedziale cenowym, ale do jazdy tylko po asfalcie. 

 

Zastanawiam sie na tą pozycją [link]

http://www.romet.pl/Rower,ORKAN_1_M,10,698,699,14477,2016.html

 

Mógłby ktoś porównać z tym spartacusem, który zamieszony jest wyżej?

 

Jeśli są bez porównania to wybrałbym ten tanszy zeby nie placic za marke.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ekspertem nie jestem ale ten Romet jest jeszcze na wolnobiegu 7 - rzędowym (7x3 biegi) co moim zdaniem już go dyskwalifikuję i generalnie ma gorszą tylną przerzutkę.

W Spartacusie masz kasete 8 rzędową (8x3 biegi) i tylną przerzutkę acera - model na ten rok.

A dodatkowo ta cena za Rometa z tym osprzętem wzięta z czapy  :teehee:

Jak jesteś z Łodzi to bierz mojego Spartacusa  :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markos2101

 

a ten Lazaro Integral V3 lepszy od tego Rometa?

 

To moze podajcie rower najlpszy w cenie do 1000zl i do 1400zl tak zeby mozna bylo dolozyc do czegos lepszego

 

Romet moglbym nabyc w Prudniku bo jest sprzedawca a w internecie dopasowac to latwo nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych wcześniej rowerów w rankingu jest tylko Orkan @Nutshell Zdecydowałeś się na jakiś zakup?

 

 

No chyba padło na tego Spartacusa 3.0 bo w sumie praktycznie to samo co w lazaro integral v2 a o 100 zł tańszy :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...