Skocz do zawartości

[rower] Romet Rambler 6.0 czy Cosmo Mountain by Kross


mck193

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję zakup nowego roweru i mam na oku dwie pozycje : 

Osprzęt dobrej jakości jak na tą cene. Rama w ROMECIE jest 19' a w Cosmo 18'....

 

Jaka różnica w długości jest pomiędzy tymi ramami ?

Który rower ma lepsze podzespoły

 

Proszę o pomoc oraz opinie który z tych sprzętów jest bardziej opłacalny ponieważ mam do wydania tylko/aż 2000 zł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź lepiej rometa. Ten cosmo jakiś taki dziwny.  Mostek ma z roweru miejskiego, opony no name, nie wiadomo jaka korba i suport ( na zdjęciu jest deorka z zintegrowaną osią ale w opisie nie podano więc nie wiadmomo co finalnie będzie zamontowane.)

 

Co do ramy to ani w jednym ani w drugim nie podają geometrii więc ciężko coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cosmo rama wygląda jak Level A7 rocznik 2012/13 (seria tych pękających) , tu jest geo tej ramy http://www.kross.pl/en/2013/mtb-xc/level-a7

Romet występował w rozmiarach 17/19/21 z długością horyzontalną 580/590/600 (dane z katalogu Rometa).

Cosmo ciut lepszy osprzęt  i z lepszą geometrię ramy (ale nie do końca pewną) , Romet ma bardziej turystyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi.

 

Dzisiaj raczej zamówię tego Rometa lecz nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz.

W decatlonie jest jescze Rockrider 540 27,5, czy opłaca się wogole zwracać na niego uwagę w porównaniu do Rometa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...