Skocz do zawartości

[fitness] Jaki rower fitness/hybrydowy


auroth

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zabieram się powoli do zmiany roweru trekkingowego, na coś szybszego. Przede wszystkim to będzie asfalt, czasem może jakaś polna ścieżka, mały kawałek. Zależy mi przede wszystkim na prędkości, do samej kolarki nie jestem do końca przekonany, wolałbym coś trochę wygodniejszego i bardziej uniwersalnego. Zastanawiam się przede wszystkim nad( cena 2,0-2,5k):

Kross pulso 1,

z decathlona triban 540 FB.

Patrzyłem jeszcze na merida speeder, jest tego multum wersji (t1, 100-v, 200) i niezbyt wiem, które będzie można łatwo w sklepie dostać.

Z tego co widziałem  wagowo/cenowo treki fx, kellys physio, giant escape, cube sl, to cięższe i za drogo, do tego jeszcze chyba geometrią bardziej podobne do rowerów crossowych niż kolarek.

Czy mieliście do czynienia z tymi krossami, tribanami, meridami? Co polecacie? czy jeszcze zwórcić uwagę na treki, kellys, gianty?

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak kombinowałem, kupiłem hybrydę, po 3 m-c stwierdziłem, że kupuje normalną szosę, hybryda została jako niby przełaj na zimę po dokupieniu opon cx, lepiej już kup gravel/przełaj z barankiem, zmienisz opony i masz szosę wygodną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...