Skocz do zawartości

[do 600 zł] Rower MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! 

Poszukuję roweru do 600 zł. Mój wzrost to ok. 180cm. Jeżdżę głównie po drogach polnych, czasem troche bardziej "ekstremalnie"- jakiś zjazd w lesie itp. Wiem, że mój budżet za duży nie jest, no ale... Zależy mi na w miare "dobrym" amortyzatorze i hamulcach tarczowych- najlepiej hydrauliczne, ale mechaniczne też będą. Znalazłem kilka rowerków:

http://olx.pl/oferta/rower-crossowy-meski-torrek-mt11-54-CID767-IDfJxrh.html#0cabc1a302 - nie mtb, ale spodobał mi się, tylko czy będzie się nadawał do mojej jazdy? Hamulce hydrauliczne, amortyzator nie wygląda na jakiś szajs. 

 

http://olx.pl/oferta/rower-unibike-mission-rama-21-kola-26-rama-alu-osprzet-shimano-CID767-IDfKic5.html#1b986ded3a -szkoda, że nie ma tarcz 

 

http://olx.pl/oferta/rower-gorski-trex-star-uzywany-gliwice-kilka-sztuk-hamulce-tarczowe-CID767-IDfBwfr.html#1dd8558354 - wszystko fajnie, tylko czy ja dobrze widze amortyzator zooma? Opłaca się?

Tyle z moich propozycji, jak jeszcze coś znajde to podziele się linkiem. Co myślicie? Jakieś inne propozycje? 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czasem troche bardziej "ekstremalnie"- jakiś zjazd w lesie
Samobójca? :bye2:

 

 

Zależy mi na w miare "dobrym" amortyzatorze i hamulcach tarczowych- najlepiej hydrauliczne, ale mechaniczne też będą.
Zapomnij o amortyzatorze bo w tym budżecie to tylko uginacze są montowane. Tarcze to też nie jest dobry pomysł...

 

 

Rower crossowy męski Torrek MT11 54 Powidz • OLX.pl - nie mtb, ale spodobał mi się, tylko czy będzie się nadawał do mojej jazdy? Hamulce hydrauliczne, amortyzator nie wygląda na jakiś szajs. 
Złom... W tym budżecie to możesz kupić damper do fulla a nie fulla...

 

 

amortyzator zooma?
Uginacz a nie amortyzator... 

 

W tym budżecie to szukaj sztywnika ewentualnie z jakimś uginaczem z przodu. Zapomnij też o tarczach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ekstremalnie"
Mamy fajne ścieżki w lesie, gdzie jest lekko z górki. Nie jest to jakaś trasa do downhillu...

 

To, proszę, podaj mi jakieś ogłoszenie z rowerem do 600 zł. Napisałem również, ze mi zależy, a nie że musi być i kropka. Jednak wolałbym żeby z przodu był jakiś "uginacz". Więc prosiłbym żeby ktoś podesłał jakąś swoją propozycję. Specjalistą nie jestem, dlatego założyłem wątek na forum. Odniosłeś się tylko do jednego roweru,a reszta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wymieniałem w nim tarcze hamulcowe na lepsze (300zł) 1 tarcza nie wymieniona,

pomijając to że z wyglądu jest tam RT30 za ok 30 zł to nie wiem ile tych tarcz tam jest ...

 

za tą kase ciężko będzie, możesz szukać a allegro czy olx ale pamiętaj, bez oglądnięcia na żywo to ryzyk-fizyk możesz dostać szrota 

 

Moja rada jest taka: poszukaj w okolicy są komisy rowerowe i jedź tam sprawdzić co mają bo to co w tej chwili jest na portalach w jesieni było za połowe tej ceny 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego! Posiadam rower z Decathlonu, a dokładnie B`TWIN Rockrider 520 z poprzedniego roku. Przesiadłem się dzisiaj na coś ciut lepszego i szkoda, żeby zardzewiał na balkonie. W rowerze wymieniłem obie przerzutki, z przodu Shimano Tourney --> Shimano SLX, a z tyłu Shimano Acera --> Shimano Alivio (tą wymieniłem tydzień temu). Rok temu rower mnie kosztował 1799zł, teraz nówkę można kupić za 1499.

Nowy rower kupiłem pod wpływem emocji, nie miałem zamiaru tak szybko zmieniać maszyny, myślę, że byłbyś zadowolony z zakupu, bo za 600zł mogę Ci go sprzedać. Odezwij się na priv jeżeli jesteś zainteresowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@KarolKopara, prosilbym o odpowiedź :)

 

 

http://olx.pl/oferta/rower-gorski-

bomber-tarcze-CID767-IDfPpcd.html

 

A co sadzicie jeszcze o tym? Brak linki tylnej przerzutki oraz amortyzator po jakims czasie traci powietrze. Droga bylaby naprawa takiego amortyzatora? Wystarczy wymienić jakis uszczelniacz czy to moze byc coś poważniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno takiego amora to zawsze jest loteria. Może być wymiana uszczelek w najlepszym wypadku a może się okazać, że amor to złom.

Tak czy inaczej reszta roweru to kupa złomu.

 

Za 600zł szukaj czegoś na sztywnym stalowym widelcu - najlepsze rozwiązanie przy tej kasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...