Skocz do zawartości

[zakup roweru max. 4400] 182 cm wzrostu 100kg. cross/przełaj?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje jak w temacie.


Przyglądałem się crossom jak np. evado 7.0, a także przelajówkom (Giant  anyroad 2).


Kończą się wyprzedaże rocznika i nie wiem czy trafie jeszcze z jakąś dobrą promocją?


 


Co polecacie dla kogoś o wzroście 182cm , 100kg, wewn długość nogi ok 82cm. jazda głownie szosa+okoliczne ścieżki w lesie (70/30).


Z góry  dzięki za pomoc.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

powiedzieli mi ze lepiej kupic górala 29" bo wszyscy kupują takie.

 

To jest tak głupie, że aż szkoda komentować... lepiej daj sobie spokój z tym sklepem.

 

Fuji TREAD i Giant Anyroad różnią się trochę geometrią. Warto poszukać sobie tych rowerów w sklepach, żeby zrobić przymiarki i w miarę możliwości jakąś jazdę próbną.

Czym jeździłeś do tej pory? 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze na starym crossie od authora nie moge nawet znalezc nazwy modelu. Na początek chyba chcialbym cos "mniej mega sportowego".... Czyli Anyroad? Patrzylem tez na Author Ronin ale jest w zasadzie nieosiagalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuji klasyfikuje modele TREAD, jako taki ,,terenowy lifestyle'', więc ten rower nie ma geometrii typowo sportowej, ale Anyroad ma zauważalnie wyższą główkę ramy. Kwestia preferencji.

 

Skoro masz obecnie rower crossowy (zakładam, że z jakimś amortyzatorem) i znasz swoje trasy to powinieneś też znać odpowiedź na pytanie czy rower ze sztywnym widelcem będzie dobrym rozwiązaniem. Tam gdzie jeździsz, amortyzator się realnie przydaje czy jest raczej zbędnym ciężarem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...