Skocz do zawartości

[rower] Co wybrać - UNIBIKE czy GIANT?


draareeg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Proszę o pomoc w dokonaniu ostatecznego wyboru. Po wielu tygodniach odwiedzania sklepów i czytania o różnych markach rowerów i osprzęcie w końcu wybrałem dwa typy: Unibike CROSSFIRE DISC i GIANT ROAM 2 DISK.

Skłaniam się do wyboru drugiej opcji, ale pewny nie jestem.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "od zawsze" mam rowery Unibike, super stosunek cena do jakości moim zdaniem. Miałem do tej pory, na 3 ich rowery, raz styczność z serwisem i powiem tyle, dno. Tradycyjne już odrzucenie reklamacji i uznanie szkody jako "uszkodzenie mechaniczne" (awaria niedługo po zakupie). Olałem to i dokupiłem część na własną rękę. Śmigam dalej, czy później będzie też Unik tego nie wiem, troszkę mnie ta sytuacja zniesmaczyła. Decathlona rowery mi się wydają dość ciekawe (te w okolicy i powyżej 2k) ale do wymiany mojej obecnej sztuki jeszcze trochę wody upłynie.

Inna sprawa, tak jak mówił @grande1970, patrz na całość a nie pojedynczą część. Rower jest konstrukcją bardzo złożoną, i w razie czego możesz konkretny podzespół bez problemu wymienić po jakimś czasie. To nie ultrabook że możliwość wymiany jest bardzo mocno ograniczona lub niemal niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...