Skocz do zawartości
  • 0

Lapierre Urban Shaper 600 vs. Giant Rapid 2 (obydwa MR 2016)?


Gość PbikerN

Pytanie

Gość PbikerN

Cześć wszystkim,

 

Mam mały dylemat, po rajdzie przez wiele sklepów rowerowych, mam na oku dwa rowery hybrydowe w tej samej praktycznie cenie - jak w temacie.

 

Rower ma być używany to jazdy "fitnessowej" po lokalnych drogach, w terenie dosyć mocno pagórkowatym. Ma być szybki ale zarazem w miarę komfortowy (mam trochę problemów z kręgosłupem, więc typowy rower szosowy i "baranek" nie wchodzi w grę).

 

Wygląda na to, że Giant ma lepszą ramę z kompozytowym widelcem (Lapierre - full aluminium) ale gorszy osprzęt - Sora na potrójnej zębatce z przodu (3x9 biegów). Lapierre przód Deore, tył SLX, (3x10 biegów). Giant na osprzęcie bardziej drogowym, Lapierre na górskim, z tymże osprzęt tego pierwszego jest z niższej pólki, niż osprzęt drugiego. Hamulce w Lapierre też trochę lepsze. No i pytanie, co wybrać?

 

Jakby ktoś miał styczność z tymi rowerami (lub podobnymi z tym samym osprzętem, w kwestii jak on się zachowuje w praktyce) to prosiłbym o radę.

 

Dzięki z góry i szerokości

PbikerN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...