Skocz do zawartości

[Amortyzator przedni] Pomoc w wyborze amortyzatora


Rekomendowane odpowiedzi

Z gory przepraszam za brak nazewnictwa klamrowego w poprzednim temacie.

 

Witam proszę was o pomoc w wyborze nowego amortyzatora przedniego do mojego roweru. Mam około 400 zł bo biorę pod uwagę zakup nowego koło. Do rzeczy, aktualnie mam do wybory trzy amorki:

1) marzocchi z1 sport 160skoku rok chyba 2006 oś qr9 (moge wydać więcej bo mam koło) cena 450zł

2) marzocchi 55 ata air (przerobiony tst na powietrze) rok 2008 skok 150mm cena 400zl oś 20

3) spinner ammo 340 rok 2009 skok 178mm cena 340zł, da rade go obnizyc do 150mm?.

Zaraz ktoś napisze dozbieraj 200zł i kup cos tam. Niestety miesięcznie zarabiam 135zł na praktykach :/ a szkołe mam najczesciej do 16:30 i nie mam kiedy pracowac. Za pomoc z gory dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby ktoś pomóc w doborze amorka do kwoty 800zl.

Pacjent to Merida Matts 100 TFS koła 26 rozmiar ramy 20

Nie mam zielonego pojęcia jaki amorek wybrać (chodzi o rozmiar rury sterowej)

Wybrałem kilka amorków

-Aerial RL rura sterowa 1-1/8 240mm

-Sr Suntour Raidon XC RL R AIR  rura sterowa 1-1/8 255mm

-Marzocchi Marathon LR rura sterowa 1-1/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merida Matts 100 TFS ma główkę po sterówkę prostą 1 1/8" (nie tapered) i z taką rurą widelec potrzebujesz (fabryczne rury są na tyle długie , że i tak będziesz musiał ją dociąć pod swoją ramę). W tym budżecie najsensowniejszy byłby wspomniany Raidon http://activia.sgl.pl/czesci/amortyzatory-przednie/raidon/26-cali/41 (napisz do @@ACTIVIA on jest dystrybutorem SR , może znajdzie gdzieś jakiegoś Epixona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...