Skocz do zawartości
  • 0

Ns bikes eccentric cromo L


Gość Wojtek

Pytanie

Gość Wojtek

Dzień dobry. Proszę o poradę w sprawie roweru eccentric cromo rozmiar L. Mam 47 lat wzrost 185 cm i niestety ważę aż 100 kg. Po latach przerwy w jeżdżeniu po górach chciałbym powrócić do tego wspolnie z 10 letnim synem. Przed 25 laty jeździłem głównie po Gorcach z uwagi na bliskość wobec mojego miejsca zamieszkania, na rowerze Marin bez amortyzacji na stalowej ramię i mam ten rower do dzisiaj przerobiony na trekingowy. Szukam roweru na stalowej ramie, hardtaila o wygodnej geometrii z przeznaczeniem na wspomniane Gorce, uniwersalnego, dobrego do podjazdów i szybszych zjazdów (jako młody chłopak jeździłem na motocyklu enduro i cross jako zawodnik więc o technikę zjazdu się nie boję raczej mam obawy o kondycję na długich pojazdach). Rower będzie używany tylko do jazdy w terenie ponieważ mam jeszcze kolarkę i rower miejski na dojazdy do pracy. W internecie jest mało informacji na temat tego Ns eccentric cromo stąd moje pytanie czy ten rower będzie odpowiedni dla mnie i terenu w krórym zwykle będę się poruszał.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek

Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem ze klasyczny HT to rower do XC na ramie aluminiowej z wieksza liczbą biegów i skokiem przedniego amortyzatora ok. 100 mm (np Canyon AL SLX 7.9). Na czym polega jego przewaga nad NS Eccentric cromo poza niższą wagą? Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie na ramie aluminiowej bo może być karbon tylko na to trzeba trochę większego budżetu. 

 

Do mnie wcale tego typu sztywniaki jak ten Eccentric nie przemawiają. Dużo bardziej uniwersalny zarówno na podjazdy jak i zjazdy jest "normalny" HT 100mm. Tym bardziej w Gorce gdzie generalnie na HT jeżdzi się rewelacyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...