Skocz do zawartości

[Pompka rowerowa] Jaka?


xo83

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w kolejnym temacie,

wypatrzyłem sobie coś takiego:
http://allegro.pl/tierone-uniwersalna-pompka-rowerowa-roswheel-i5175911241.html

czytałem kilka artykułów odnośnie pompek, ale zazwyczaj polecali coś od 70zł do 200zł.
Nie chciałbym tyle wydawać na pompkę... wolę się już trochę namachać niż płacić 70zł za pompkę.
Ewentualnie, może coś innego polecicie, ale max do 50zł!

P.S. typ wentyla to presta

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Czy ktoś z Was może mi polecić dobra pompkę podłogową 

Dodam, ze mam bardzo pozytywne doświadczenia z firmą Topeak i znalazłem takie modele jak JoeBlow SKS i Sport II 

 

Która z nich jest lepsza i czym sie różnią ?

 

Przeznaczenie rower trekingowy ciśnienie do osiągnięcia max 5 bar ale materace i piłki tez chciałbym napompować

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podlogówek polecam Blackburn Airtower 2 lub 3.

Raz kupiłem to cos z Lidla i jak tylko sie popsuło postanowiłem kupić raz a dobrze.

Pompka musi miec: metalową podstawę, wszechstronny zawór oraz dobry wskaźnik ciśnienia (manometr)

Blackburn ma to wszystko.

Tanio nie jest, ale pompuje rewelacyjnie. Za ok 140 zł (Airtower 2) masz spokój na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w kolejnym temacie,

 

wypatrzyłem sobie coś takiego:

http://allegro.pl/tierone-uniwersalna-pompka-rowerowa-roswheel-i5175911241.html

 

czytałem kilka artykułów odnośnie pompek, ale zazwyczaj polecali coś od 70zł do 200zł.

 

 

Ja Tobie polecę ten model:

 

https://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/pompki-rowerowe/reczne/p,pompka-z-manometrem-cld-020pg-beto,170768.html

 

kupiłem, pompowałem od zera. Czuć różnicę pomiędzy najtańszymi pompkami, których używałem. 

Fajna opcja na dwa rodzaje wentyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się dla potomnych co w niej jest lepszego od tańszych i solidnych Topeaków, na których operuje co drugi serwis w PL?

 

Dziś pompka dotarła do mnie i zrobiła bardzo dobre wrażenie :)

Nie znam co prawda pompek stacjonarnych Topeaków choć bardzo cenię tę firmę za inne akcesoria rowerowe, ale model pompki o nazwie Joe Blow Max Hp bodajże miał bardzo złe opinie na jednym z filmów na You..e jako że końcówka nie trzyma ciśnienia - to skłoniło mnie do zadania tutaj na forum pytania.

 

Ale wracając do tematu Pompka jest lekka bardzo lekko i łatwo się nią pompuje super manometr Jest stabilna ma długi elastyczny wężyk i metalowa podstawę

Brakuje mi tylko możliwości pompowania starych zaworów typu Dunlop ale mam przejściówkę więc w razie czego dam radę.

 

W każdym razie polecam ZAWSZE ZADAWAĆ PYTANIA NA FORUM bądźmy bardziej świadomi co kupujemy dzięki temu wyeliminujemy buble z rynku 

 

Szacunek dla Wszystkich

Pozdrawiam S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zapytam o mini pompkę mocowaną orzy ramie roweru, taka uniwersalną,która pozwoli mi na napompowanie koła ( zawór samochodowy ) oraz przedniego amortyzatora . 

Coz wytrzymałego na długo i było poręczne 

Cechy szczególne to żeby była mocowana przy ramie i miała szczelny zaworek Cena nie gra roli

 

Dziękuję Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już będą trzy pompki :D Awaryjna, do widelca i kompaktowa z manometrem.

 

Mówiąc poważnie, czy tego chcesz, czy nie, potrzebujesz dwóch pompek.

Jednej do widelca - wysokociśnieniowej. Tu poniżej 60zł nie zejdziesz.

Drugiej awaryjnej. Tu odpuść sobie manometr. Te w tanich pompkach są... średniej jakości i dokładności, że tak to ujmę. Poza tym, zadaniem takiej pompki jest w awaryjnej sytuacji doprowadzić koło do jako takiego stanu. Czy można coś znaleźć za 50zł? Z pewnością. Presta/Schrader nie powinny stanowić problemu. Większość pompek jest uniwersalna. Dobrze by było, gdyby miała aluminiową konstrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...