Skocz do zawartości

[strój kolarski] Na lato


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupował ktoś z alledrogo takie komplety? http://allegro.pl/nowy-komplet-kolarski-stroj-rowerowy-mix-wzorow-l-i6059544862.html

 

Jest tam jeden wzór, który mi się podoba, 190 Castellani, tylko cenowo wygląda to dość tanio, nie wiem czy ryzykować..

 

Szukam stroju na lato dla faceta, tak do 300zł, Attiq sprawdzałem - nie podobają mi się aktualne wzory, Danielo tak samo po prostu mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na forach nie raz czytalam ze te chinskie podroby maja zerową przepuszczalność, a czlowiek poci sie jak swinia ;)

 

Ja kupilam spodnie z szelkami z attiq, b to strzał w dziesiatke! Niestety wybor bluza i koszulek dla kobiet maja bardzo ubogi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzieś wcześniej znalazłem, ze w Attiq można zamówić coś wedle swojego projektu. U nich nie podoba mi się to, że mają za dużo czerni albo tylko praktycznie gładką biel. Napisałem do nich, czy można by pokombinować z kolorami. Jeśli można mieć swój projekt, ich symbole zastąpie zodiakiem i flagą pl + imiemiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie, na forach nie raz czytalam ze te chinskie podroby maja zerową przepuszczalność, a czlowiek poci sie jak swinia ;)

Ale jak ktos się chce odchodzić to będzie jak znalazł, tylko żeby się nie odwodnić za bardzo ;-))) trzeba bidon w komplecie dokupic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Attiq do tej pory nie odpowiedział na zapytanie, jak mają mi tak strój robić, to dzięki :)

Odpowiezdiały MartomBike i Forzasport, dostałem szablon w PDF (ciekawe jak mam go edytować :)) i drugi w postaci linka do https://www.flickr.com/photos.

Ściągnąłem niskiej jakości jpgi, też trochę dziwne to się wydaje. Myślałem, że dostanę coś do edycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro kompletów, które ludzie sprzedają, ostatnio był np. komplet questa z maratonu skandii za 110zł, a jednak jest to firma z jakąś tam renomą, a cena za zestaw koszulka, spodenki, nogawki jest bardzo dobra. Poszukaj okazji, może się coś trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...