Skocz do zawartości

[manetki xt2009r. czy acera2015r.] które zamontować?


dr.Dre

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamontowane manetki Acera 3x9 z tego roku. A posiadam manetki xt chyba z 2009 r. I tu pytanie do znawców .


Czy manetki xt z 2009r są lepsze niż te co mam obecnie zamontowane ? Pytam bo różnica lat duża.


Dodam że napęd wygląda tak :


Korba Deore holoowtech 2 


przerzutka przód Deore


przerzutka tył Acera ale niebawem zmieniam na deore /xt


 


pozdrawiam 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić bo mam je praktycznie za darmo .Ale z 2/3 lata leżały w piwnicy nie używane . 

Jak wyrwę tylną przerzutkę w dobrej cenie to zmienię ale na ten moment pośmigam na acera . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku XT to raczej bez znaczenia. Choć jak będą pracowały z osprzętem poniżej Deore, to i tak wielkiej różnicy nie będzie.

Będzie. Małem na tyle jakieś alivo chyba 410, a z przodu jeszcze wiekszy pazdzierz. Z stefanami to działało, ale komfort taki se. Szczególnie przód chciał kcuk wyłamać. Po zmianie stefanów na M770, zupełnie inna bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w jednym rowerze bardzo stare manetki xt750, zamieniłbym je na acery za dopłatą równą cenie nowych xt. Jeżeli nikt się chamsko z nimi nie obchodził to będzie ok. Najwyżej trzeba je będzie umyć i przesmarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...