Skocz do zawartości

[Wyprawa] Weekend majowy, czy ktoś jedzie gdzieś z Łodzi i okolic?


BartiBike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Troszeczkę zaspałem z tematem ale nie tracę nadziei że uda mi się znaleźć jeszcze parę osób aby wspólnie dobrze spędzić weekend majowy. 
Ja mieszkam w Łodzi, preferuję XC ale tak naprawdę jestem otwarty na wszystkie propozycje i sugestie, chętnie pojechałbym beskid lub do Czech, każdy kierunek będzie dobry byli było to MTB. Nie dysponuję samochodem, w grę wchodzi transport koleją gdzie jednak wolałbym podróżować z kimś niż sam z rowerem za 6 tys zł bo wiadomo jak to bywa, czekam na propozycję i pytania, mam nadzieję że uda mi się jeszcze kogoś znaleźć.

Mój nr 784772882, proszę o sms jeśli masz jakieś pytania lub propozycję.

Pozdrawiam Bartosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Transport roweru na docelowe miejsce wycieczki może ci zapewnić bus ze specjalnym bagażnikiem. Ofertę takiego rodzaju usług transportowych znajdziesz na stronach serwisu pod adresem mojerowery.pl/x.php/1,123/Dojazdy-busem.html. Często z nich korzystam więc polecam. Mają regularne linie busem i transporty na zlecenie. Znajomy jeździł z nimi dwa razy i byli zadowoleni.


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...