Skocz do zawartości

[napęd] Przerzutka tył slx przód deore manetki,łańcuch,kaseta


Daw_id012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż składam rowerek i mam pytanie czy ten napęd jest w porządku ? Jeżeli nie moglibyście mi pomóc co zmienić? 

I mam takie pytanie,czy jak zmieniam obie przerzutki i kasete tył z łańcuchem to kasete przód też muszę zmienić ? 
Screen napędu w załączniku 

post-196265-0-59302200-1461947888_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nie wiem czy on jest tego świadomy. Ale raczej na to wygląda, przypadku 3rz kasety nawet 28T-34T, 2rz to 34-36T. Ale nawet jeśli, to ta Tiagra ciężka ... a może nie, 330 gram jest ok. Ale ja bym szukał DA 7800/7900 używki za 100-150 zł z przebiegiem 1000km do 3 rzędów, 150 gram lżej w stosunku do Tiagry i 200 g w stosunku do SLX/Deore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetki SLX nie mają żadnego sensu, bierz albo deore, albo xt, w zależności od zasobności portfela. Przy czym bardziej opłaca się dołożyć do xt, nawet jeśli miałbyś przerzutki wziąć obie deore. Chodzi o to że manetki alivio/deore/slx to technologicznie to samo, podczas gdy xt dzielą technologie z xtr'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć

Nie mam jeszcze 100 postów i nie znalazłem takiego aktywnego tematu, więc podpinam się tutaj. Korba i przerzutka przednia Alivio, tylna przerzutka Deore, manetki Altus, ale chcę je zmienić na używane SLX. Czy taki tercet będzie działał jak należy? Manetki Altusa słabo zmieniają przełożenia, nawet po regulacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...