Skocz do zawartości

[Zapytajniki] Pytanie odnośnie wyboru roweru typu 'full' do dh


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od 3 lat jaram się dh i trenuję trochę na HT , przyszedł już czas na rower z damperem. Odnośnie innych tematów dużo ich przeczytałem i prawie każdy jest przestarzały. W prawie każdym jest pytanie czy masz technikę itp. tak HT jest bardzo czuły i spędziłem na nim dużo czasu. A teraz konkrety w moim budżecie do 7tyś zł jest dużo dobrych używanych rowerów i chciałbym prosić o pomoc w wyborze. Mam 186cm wzrostu i ważę 64kg. 

 

Jedyna propozycja jaką znalazłem a wydaje się przyzwoita: http://allegro.pl/rower-giant-glory-2014-rozmiar-m-i6143346677.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To trochę temat rzeka ... każda rama skręca inaczej, inaczej sie trzyma trasy ... no póki nie spróbujesz na tym sie przejechać to sie nie dowiesz. Glorka to dobra rama, dobry zawias, wiele wybaczy na początek, z dobrym damperem. A to dość istotne bo DH na sztywniaku a na fullu o skoku 180-200 to zupełnie inna bajka.

 

Najważniejsze by rama nie była zaciorana, popękana etc. Wiecej sie pewnie dowiesz na dh zone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...