Skocz do zawartości

[bagażnik na hak] Mont Blanc Rapide 3 z Decathlonu - opinie


kilosera

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Przymierzam się do zakupu platformy do przewou trzech rowerów na haku holowniczym. Nie bardzo mam ochotę wydawać 2000 na produkty Thule (chociaż zapewne są tego warte) więc rozglądam się z tańszą alternatywą.

 

Wpadła mi w oko platforma Mont Blanc Rapide 3 dostępna w Decathlonie (z dostawą 820pln więc zostaje trochę kasy na serwisowanie rowerków):

 

http://www.decathlon.pl/baganik-samochodowy-na-rower-na-hak-tow-v0yage-rapide-3-id_8337822.html

 

Problem w tym, że nie można jej "pomacać" na miejscu w sklepie a w sieci nie ma zbyt wiele opinii użytkowników.

Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tym bagażnikiem i może podzielić się wrażeniami?

 

tomek

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie popatrz na to od strony mocowania rowerów. Nie chcę nic narzucać ale płacąc 800zł (w sumie dużo kasy) kupujesz jakiś pół środek byle tylko był. Płacąc więcej na pewno nie wyrzucisz kasy w błoto jeśli weźmiesz thule. Mówię to jako użytkownik Euroclassica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę bo już pisałem... Nie chcesz wydawać 2000 na Thule a nie jesteś pewny jakości innych bagażników? Poświęć trochę czasu na polowanie na allegro czy olx. Swojego Thule Euroway na dwa rowery kupiłem za 600zł - stan praktycznie jak nowy, była rozbita tylko lampa (wymiana kosztowała mnie 40zł). Tydzień później widziałem ofertę na taki bagażnik całkowicie nowy za 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...