Skocz do zawartości

[Zakup roweru] MTB 29 do 1700zł


MaciejzZG

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka  :D


Przymierzam sie do zakupu roweru . Musi to być 29, poniewaz jestem duzy 


i Będę jeździł nim w terenie. Kwota to tak do 1700 - 1500 zł


Zwróciłem Uwagę na rower Climber, 


29 cali MTB , link:  ROWER MTB 29" CLIMBER - rowery Tesco


Czy to dobry wybór?Nie obchodzi mnie to, że jest w Tesco. Nawet tam czasami znajdą się perełki.


Jest tu ktos, kto mi ten rower opisze, czy sie nada? W każdym razie można podac inna propozycje.


Bede jeździł intesywnie  waże 90 kg,  180cm


 Dzięki za pomoc  :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1500-1700zl nic konkretnego nie kupisz

Turney turneya pogania

Z nowych w tej cenie jedynie transrower :-)

Ten z linku to jakies nieporozumienie :)

Szukaj uzywki

Moze ktos ci podpowie cos ciekawego

180 wzrostu?moze poszukaj cos z 27,5 kolem

Edytowane przez pokerman9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi gabarytami to nie musisz koniecznie brać koła 29 cali. Ja mam 191 cm wzrostu i jeżdżę na 26 cali i jest dobrze. Do tego piszesz, że będziesz użytkował rower intensywnie. Jeżeli tak faktycznie będzie, to odpadają wszelkie wynalazki typu ten rower z Tesco. Czuję, że rozpadnie ci się na pierwszym krawężniku.

Na alledrogo w tym momencie to moim zdaniem najlepsza opcja w twoim przedziale cenowym.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6132707279

Rower złożony z przyzwoitych części, powinien długo i bezproblemowo posłużyć.

Haczyk jest tylko taki, że jest na kołach 27,5 cala. Ale jak pisałem wcześniej, z twoimi gabarytami 29 cali nie jest na mus potrzebne. Do tego nie byłem w stanie znaleźć nic na kołach 29er, co dorównałoby osprzętem do tego rometa.

Edytowane przez Budensyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tojest rower dla czlowieka ktôry parę razy w roku zrobi se rundkę z dziećmi w ramach niedzielnego spaceru, ten rower nie wytrYma 5 a może i nawet 3 tysięcy. To jest szmelc ...

Jak to szmelc?? 

Ma przyzwoite częsci, poczytaj specyfikacje.

Nie wszystko smelc co z Tesco....

Za 1700 zł moim zdaniem ok

Z tymi gabarytami to nie musisz koniecznie brać koła 29 cali. Ja mam 191 cm wzrostu i jeżdżę na 26 cali i jest dobrze. Do tego piszesz, że będziesz użytkował rower intensywnie. Jeżeli tak faktycznie będzie, to odpadają wszelkie wynalazki typu ten rower z Tesco. Czuję, że rozpadnie ci się na pierwszym krawężniku.

Na alledrogo w tym momencie to moim zdaniem najlepsza opcja w twoim przedziale cenowym.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6132707279

Rower złożony z przyzwoitych części, powinien długo i bezproblemowo posłużyć.

Haczyk jest tylko taki, że jest na kołach 27,5 cala. Ale jak pisałem wcześniej, z twoimi gabarytami 29 cali nie jest na mus potrzebne. Do tego nie byłem w stanie znaleźć nic na kołach 29er, co dorównałoby osprzętem do tego rometa.

A Znalazł byś coś takiego lepszego na 27,5??

Jak nie znajde 29 to wezme 27.5

Tylko nie wiem Jaki, Macie jakieś Propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz, że ma przyzwoite części to po pytasz?  :icon_confused: "Poczytaj specyfikacje", naprawdę dużo się z niej można dowiedzieć, "amortyzowany Suntour", "hamulce tarczowe przód/tył"... Amortyzator po zdjęciu wygląda na XCT, w rowerze za 1700 zł to nic wartego zakupu. Dostaniesz lepszy rower z w tej cenie, przynajmniej będzie wiadomo jaką ma geometrię :) Np. http://www.arkus.sklep.pl/rower-merida-bignine-20md-2015-p-8435.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to szmelc??

Ma przyzwoite częsci, poczytaj specyfikacje.

Nie wszystko smelc co z Tesco....

Za 1700 zł moim zdaniem ok

 

oglądałem ten rower w krakowskim tesko bo mam współpracowników którzy nie chca wydać więcej niz półtora klocka za rower (bo droższy to na pewno zaraz ukradną) ... i taką mam opinię że szmelc. 150 dni w roku po 20 km to daje 3kkm; moim zdaniem ten rower może tego nie wytrzymać tzn doinwestujesz go na ładne parę stów żeby w ogóle czały sezon pojeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Romet, którego wkleiłem to własnie rower na kołach 27,5 cala. To na 29 calach nie byłem w stanie znaleźć nic ciekawego. 
Jeżeli będziesz w przyszłości modyfikował rower albo wymieniał części na lepsze, to możesz także posłuchać rady @Piotrek383. W takim przypadku, faktycznie lepiej kupić rower z dobrą ramą i słabszym osprzętem, bo później i tak będzie on wymieniany. Jeżeli nie masz zamiaru bawić się w modyfikacje, to ten Romet moim zdaniem będzie najlepszy. Aczkolwiek może ktoś znajdzie coś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...