Skocz do zawartości

[Wybór roweru] Najlepszy rower Crossowy do 3500 tys.zł.


Rekomendowane odpowiedzi

A jaki to promil w skali światowej produkcji zajmują Polskie produkty w branży rowerowej , jest w kraju kilka firm składających rowery z komponentów zagranicznej produkcji i kilkanaście zakładów ( manufaktur ) w tej branży  o których przeciętny rodak nawet nie słyszał to właśnie wszelakie media ogłupiają społeczeństwo w tej kwestii na czele z internetowymi portalami , że krajowe to gorsze ( wychwalając zagraniczne ) tylko , że nie wprost , ale socjotechniką zamieszano w temacie na co dowodem są wpisy na FR obecne i te z poprzednich lat

Edytowane przez fotofx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Szukajcie zachodnich rowerów one są doskonałe nie tak jak krajowe badziewie składane przez rodaków biedaków i nieudaczników co nie radzą sobie z trzymaniem narzędzi w ręku

 

Obrażasz moich kolegów co projektowali Moona, obrażasz też kumpla z którym obecnie pracuję w serwisie bo też miał udział w projektowaniu rowerów dwóch znanych polskich firm. Obrażasz forumowiczów i na końcu też mnie. Bo ani nie jestem rodakiem biedakiem ani nieudacznikiem.

 

 

 

a w kraju nic dobrego się nie produkuje gdyby było inaczej media wszem i wobec wychwalały by te produkty

 

nawet nie wiesz jak duży udział w europejskim rynku ma pewna krajowa marka;

 

 

Kolega jest zmęczony albo bardzo zmęczony. Kolega niech już idzie spać.

 

tak i to bardzo zmęczony. Myślę, że skoro ma problemy z odpoczywaniem to ja mocą mi nadaną przez Ojca Dyrektora Mieczysława wysyłam Cię na wakacje człowieku nieznający umiaru ani kultury osobistej

 

 

p.s. na wypadek gdybyś nie zgadzał się z tą decyzją to... odwołania od tej decyzji nie ma. Można wyżalić się mamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wydaje mi się, że za bardzo bierzecie to do siebie, bo @ fotofx do tej pory polecał zazwyczaj crossy Rometa ( nie wnikając z czyjego katalogu zrzyna podobno Romet ), więc nagle zmienił zdanie :icon_question:

Jak by nie było, to Romet kojarzy się jednoznacznie z Polską.

Odbieram słowa @ fotofx nieco inaczej, a mianowicie jako prowokacyjne być może stwierdzenie, jednak nie do końca wyśmiewające Polaków, a zwracające uwagę właśnie na zachłyśnięcie się markami zachodnimi ( bez wnikania w to, że produkują tam gdzie taniej, czyli na wschodzie ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem co. Wypił za dużo, zebrało mu się na prymitywny sarkazm i narobił syfu na forum w paru wątkach.

 

Co do polecania tej czy innej marki to jest pewna różnica pomiędzy polecaniem, a nachalnym trollingiem i obrażaniem innych ludzi np. kretyńskim stwierdzeniem, że trzeba być volksdeutschem, żeby kupić niemiecki rower. Najgorzej jak na forum przylezie taki nawiedzony frustrat i zaczyna rozstawiać wszystkich po kątach.

 

Cieszcie, że macie dzisiaj te wszystkie ,,przebrzydłe'' zachodnie marki dostępne w sklepach na wyciągnięcie ręki, bo nie zawsze w tym kraju tak było.

Edytowane przez Pitof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony , będzie na poniedziałek bo na sklepie była tylko rama 19 , gość mówi że dla mnie na mój wzrost 182 cm lepsza będzie 21 ;p Cena 2450 ale za to bidon i koszyk gratis więc myślę że cena jak najbardziej ok :woot:

Oczywiście jak odbiorę rowerek , wrzucę kilka fotek :icon_cool:

 

Przy okazji mam pytanko , brat szuka jakiegoś Crossa też dla siebie cena podobna 3000/3500 jednak Romet mu się nie podoba , głównie kolorystycznie ale i sama "marka" chyba też nie specjalnie :whistling: Choć niby mówi że ten mój romet nie jest z wyglądu taki zły , no nic mniejsza o to ...  Dla niego wchodzi również w grę rower używany ;)

 

Co sądzicie np. O  http://allegro.pl/focus-crator-lake-cross-shimano-xt-disc-2015-16-i6109727343.html#thumb/2

 

Dobry ?
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny osprzęt. Manetki Deore, napęd XT. Pytanie: Czy brat, albo Ty znacie się na tyle by ocenić w jakim stanie jest osprzęt itd? Czy jesteście w stanie pojechać tam do tego sprzedającego by go dokładnie obejrzeć i ocenić stan faktyczny? Jeżeli tak, to może warto pojechać.

Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem, że nowy, to nowy. Gwarancję się ma i tyle. 

 

 

Może Evado 6.0 ?

 

http://rower.com.pl/kross-evado-6-0-493852?cPath=6_699_850_4475& 

Szkoda, że Evado nie ma amorka powietrznego, ale specyfikacja i tak ogólnie dobra.

 

Unibike

http://www.unibike.pl/vipergtsdisc.html

 

Unibike ma lepszy napęd, bo 30 a Evado 27. Wydaje mi się, że Unibike ma gorszy amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślę nad wymianą swojego crossa na coś lepszego. Nie neguje tego, że Orkan jest najlepszym crossem do 3 czy 3,5 tyś, ale do mnie osobiście ta marka nie przemawia. Macie jakieś propozycje bardziej "renomowanych" producentów?

 

Ciekawie wygląda opcja z Giantem Roam 0:

http://www.arkus.sklep.pl/rower-giant-roam-0-disc-2015-p-8481.html

Warto dopłacać do wersji 2016?

https://sklep.bikersport.pl/pl_PL/p/GIANT-Roam-0-DISC-2016/23093660

 

Znajdę coś równie ciekawe w tej cenie wykluczając Rometa, Unibike i inne tego typu sprzęty?

 

Nie ukrywam, że najbardziej podoba mi się to cudo:

https://www.specialized.com/pl/pl/bikes/fitness/crosstrail-elite-disc/106440

 

Tylko nie podoba mi się ten widelec.. NEX od Suntoura to chyba bardzo słabej klasy amor? Jak to jest z tym NEXem bo ciężko coś znaleźć na temat tego Speca na polskich forach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 3500 zł można obecnie dostać Kellysa Phanatica 90 z rocznika 2015 i jest to ciekawa propozycja:

http://www.kellysbike.com/PL/rowery-2015/cross/phanatic-90#.VxEzPHprZks

Dzięki za propozycję. Osprzęt prezentuje się naprawdę nieźle jak na tą cenę. Teraz zostaje poszukać miejsca gdzie uda się go zobaczyć na żywo o ile to jest jeszcze możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie: Czy brat, albo Ty znacie się na tyle by ocenić w jakim stanie jest osprzęt itd? Czy jesteście w stanie pojechać tam do tego sprzedającego by go dokładnie obejrzeć i ocenić stan faktyczny? Jeżeli tak, to może warto pojechać.

No właśnie średnio , jak mam być szczery to Orkan 5.0 będzie moim pierwszym rowerem od czasu komunii którą miałem w 99 roku :laugh: :laugh: :laugh: Brat to samo , jeśli chodzi o rowery jesteśmy zieloni ... Podjechać nie możemy ponieważ rower jest jakieś 300 km od nas więc nie będe jechał 600 km w dwie strony żeby rzucić okiem na rower ;p

 

 

 

Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem, że nowy, to nowy. Gwarancję się ma i tyle.

Ja tak samo , dlatego kupiłem nowy :icon_wink: Ale powiem Ci że na żywo się prezentuje bardzo ładnie , ja wybrałem szary mat i jak dla mnie wygląda świetnie dużo lepiej niż na zdjęciach ...

 

To mówisz że ten rower co podałem w linku , osprzętowo jest dobry ? Podobnie jak Orkan czy nawet lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że to nie dla mnie rower a brat strasznie się chyba na niego napalił :woot: Ja jestem zwolennikiem chyba takim jak Ty , wole mieć coś gorsze ale nowe niż lepszego kota w worku :whistling:

 

P.S Powiedz mi , może być coś serio poważnie zepsutego w rowerze ? Żeby aż tak było strach kupować używkę ?

Edytowane przez Szy3ki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...