Skocz do zawartości

[JPJ] Czyli Jurajski Piknik Jednobiegowy 18-19.06.2016


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Albo na ten przykład postraszyć lokalsów przejazdem w samych gaciach (lub bez) przez centrum Zawiercia    

 

 

Uhmmm...To już chyba wiem, kto po Devon na golasa na rowerze gania. :D

 

http://road.cc/content/news/187697-devon-police-seek-man-spotted-cycling-naked-waist-down

 

Gdybym się pojawił na ten termin, to niestety zapewne dopiero w sobotę w okolicach południowych (no chyba, że coś się jeszcze w planach pozmienia). Nie wiem jeszcze jaki środek transportu wybiorę, ale gdybym leciał blachosmrodem, to 2 osoborowery mogę zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Devon police seek man spotted cycling naked from the waist down | road.cc

 

Damn, they traced me :P 

 

 

 

Proszę nie zapominać że przyjadą tacy co będą pilnować tyłów
 

 

No i? Przecie to nie wyścig i pokaz tego kto ma grubszego kut... łydę.

 

Grunt, żebyś miał światełko rzeczowe...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem dziś popołudniowy objazd trasy 'dnia drugiego'. Będzie jeżdżone  :devil: Jeszcze muszę zabrać dokładną mapę, bo dwa razy wyjechałem nie tak jak chciałem na pamięć, ale teren robi robotę  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akkwlsk, miekkie :P ja jezdze na 32/20 na mtb i wiekszosc na jurze do podjechania. Nie planuje dlugich przelotow asfaltem, trasa raczej gora/dol i dziurawa lesna sciezka. Nie uzywam zadnych trackerow niestety, ale planowany przebieg trasy masz w jednym z pierwszych postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że macie bardziej emtebeczne podejście, ja myślałem żeby poniżej 2.0 nie schodzić ale jeżdżąc "niepodjeżdżającym" fullem z napędem 1x9 trzecie przełożenie nie jest mi obce :P

 

Zwłaszcza że z Krakowa trzeba się dotoczyć po asfaltach a i poniżej 39T z przodu nie pozwala mi zejść korba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazałem Pani info, ze jest nas na razie 6-7 sztuk potwierdzonych. Pani powiedziała, ze rezerwacja przyjęta, trzyma dla nas 'pieterko' gdzie jest 15 miejsc. Także bez stresu, można zawsze dołączyc, za to nie mozna zlać sprawy i nie przyjechać! :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja mam wstępnie w domu dograne. I nie ma co ukrywac pomimo nie bycia singlowcem wpadłbym bardzo chętnie, wszystko zależy od roboty i od tego czy zdążę singla złożyć.
W najgorszym usunę ze smootha przerzutkę (kasety nie bardzo bo tam jest ten GUPI sramowski wynalazek) i z nim przyjadę.
Jeżeli na pięterku są wolne miejsca i nie ma przymusu deklaracji na 100% to mnie to bardzo odpowiada.

Czy jedzie ktoś z no Poznania lub okolic żeby można się było podpiąć, do baku dolać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Ścigancki

 

Jak mi ktoś, chociaż słowem wspomni o ściganctwie to osobiście napompuję mu koła wodą i poprzegryzam własnozębnie achillesy  :icon_mrgreen:  

 

Wynalazki i durnoty mile widziane, zgodnie z duchem jednobiegania  :thumbsup:

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...