Skocz do zawartości

[rower] Essence KS CYCLING


Irek95

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie już sam nie wiem, bo praktycznie za tą cenę można kupić niezły rower crossowy np. kands maestro. Nie mam pojęcia dlaczego tyle kosztują ostre, w porównaniu do crossowego w nim są chociaż hamulce i możliwość zmiany przełożeń, ale ciekawi mnie możliwość tricków na ok :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Omijaj wszelkie wynalazki ze stali Hi-Ten. Poszukaj czegoś przynajmniej ze stali Cro-Mo.

 

Dlaczeo ostrzynki tyle kosztują? Chcesz byc dżezi, piczi, kul i wogóle Ą i Ę to płać.

 

Kapitalizowanie ciagle trwajacej mody to najprostszy sposób dorobienia się.

 

 

 

ale ciekawi mnie możliwość tricków na ok :/

 

Triki to nie kwestia roweru ale umiejetności, choć nie przeczę, że "pasikonika" ciężko zrobić na rowerze z wolnobiegiem...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żeby ceny ok były jeszcze w miarę "normalne" to z chęcią bym spróbował tego rodzaju jazdy, ale jeśli mam wydać tyle gotówki na sprzęt nie adekwatny do ceny to sorry bardzo.

Tym bardziej za to mogę kupić w miarę przyzwoitego np. kandsa/lazaro na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

a i zbytnio po "nieutwardzonym" terenie nie pojeżdżę 

 

Byłbym ostrożny z takimi deklaracjami, bo zaraz wpadnie itr i Cię obtupie za pisanie takich herezji.

 

Ostrokołowe MTB to faktycznie nisza, ale nie niemożliwość...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I jednak ostre to jest to miałem okazję pojeździć dłuższą chwilę rowerem z takim napędem i jest bardzo "fajnie" :)

Na olx trafiłem na taki sprzęt i teraz pytanie do osób bardziej obeznanych w tym temacie czy opłaca się go kupić czy może lepiej składać od nowa?

http://olx.pl/oferta/rower-ostre-kolo-fixed-gear-CID767-ID9bPQR.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Składanie ma tego plusa, ze robisz rower pod siebie, w/g własnego pomysłu lub zachciewajki.

 

Ma też takiego minusa, że o ile nie masz wiekszości części już w ręku, kupionych kiedyśtam okazyjnie, otrzymanych w darze czy jakądx zdobytych po taniości wyjdzie Cię to drożej...

 

Ta sztuka coś ją znalazł wygląda na sensowanie poskładany sprzęt. Plus za hamulec  :thumbsup:

 

Obmacałbym, karnął kółko, posłuchał czy nic nie strzyka, nie buja się, nie telepie i jak pasuje rozmiarowo to bym kupił.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zbyt daleko żeby obmacać towar, ale dostałem dokładną sesję zdjęciową i sprzedający wygląda na poważnie podchodzącego do sprawy, najwyżej zwrócę towar jeśli zostanę wprowadzony w błąd (14dni, prawa konsumenta nie są mi obce :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Twoja wybora... 14 dni przy sprzedaży prywatnej? No powodzenia w wyegzekwowaniu tego...

 

Osobiście poszukałbym czegoś bliżej, żeby zobaczyć własnoocznie, albo przez Alle...

 

Tysiąc to niby nie bardzo dużo, ale licho wtopić.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Powodzenia zatem  :thumbsup:

 

Korespondencyjnie jednakowoż czasem ciężko zweryfikować stan techniczny. Niby w ostrzynce naprawdę niewiele do zepsucia ale słabo dostać sprzęt z wyklepanymi łożyskami lub bujającymi się kołami.

 

<fingers crossed>

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczony ks cycling na ramie hi-ten w kwocie 550-600zl jest ciagle nienajlepszym wyborem? W tej cenie ciezko o cos lepszego chyba... Najwyzej, jezeli po sezonie, dwoch rama skoroduje, wymienie na jakas cr-mo (nowki FIX BIKE do wyrwania za 350zl razem z widelcem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

kwocie 550-600zl jest ciagle nienajlepszym wyborem? (nowki FIX BIKE do wyrwania za 350zl razem z widelcem).
 

 

... co da jakieś 950 ziko. 

 

100 różnicy. Jak dla mnie nie warto.

 

Wagant to rury kanalizacyjne, bez cieniowania. Jak stoi we wmiarę suchym i nie podziarany to i Rudej nie widać...

 

Pokazałbym Ci mojego Pasata, który nie miał tyle szczęścia do warunków przechowywania... Poematy można na nim pisać w Rudej Zośce :)

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...