Skocz do zawartości

[wyprawa} Toskania 29.04-03.05.2016


Ocena  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pomysł oceniam na:

    • 5
      4
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wyjazd do Toskanii, oczywiście rowery wieziemy samochodem, nocleg w Mobile Homie

na kampingu http://www.campingsantapomata.it/where-we-are

Cena przy 4 osobach licząc przejazd w obie strony i noclegi 450zł.

 

Trasy i miasta do zwiedzania ustalimy spontanicznie.

 

Zapraszam

 

tel 603 057 688

Jeżdżę na rowerze uniwersalnym, czyli trekingowym.

Nastawiony jestem na podziwianie mijających terenów zarówno wiejskich, małomiasteczkowych, jak i większych miast, Dzienny przejazd to około 60-70km.

 

Myślę tutaj, w związku ze stałym zakwaterowaniem na jednym miejscu, aby rano samochodem wraz z rowerami podjeżdżać w atrakcyjny rejon do 100-200km. i tam robić określoną trasę na rowerach.

 

Poniżej kalkulacja.

 

Trasa   3900         2800km podróż tam i z powrotem na miejscu 1100 na miejscu

Spalanie l/km   0,06         

Litrów paliwa   234         

Cena za paliwo   1029,6         

Autostrady   428         

Winiety   101         

Razem przejazd   1558,6   Noclegi 4   Średnio na 1 osobę   

2 osoby             779,3      128,4            907,7   

4 osoby             389,65        64,2            453,85   

 

 

Zakwaterowanie   

Cena wynajmu    15E

   4,28

Cena w zł   64,2

2 osoby za noc/os   32,1

   

4 osoby za noc/os   16,05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie wybrał do Toskanii. Mam rower trekkingowy, średnia prędkość około 20 - 25 km/h. Jeżdżę z dużą dowolnością postojów na zdjęcia i widoki.

Toskania jest chyba dość popularna dla wycieczek dla cyklistów. To piękna kraina, malownicze miasteczka i krajobrazy. Idealnie żeby pokręcić.

Masz konkretny plan co chciałbyś zobaczyć? Bp np. ja na pewno Sienę i Florencję (również połazić i pozwiedzać). Termin sztywny? 4 dni to chyba trochę za krótko.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie wybrał do Toskanii. Mam rower trekkingowy, średnia prędkość około 20 - 25 km/h. Jeżdżę z dużą dowolnością postojów na zdjęcia i widoki.

Toskania jest chyba dość popularna dla wycieczek dla cyklistów. To piękna kraina, malownicze miasteczka i krajobrazy. Idealnie żeby pokręcić.

Masz konkretny plan co chciałbyś zobaczyć? Bp np. ja na pewno Sienę i Florencję (również połazić i pozwiedzać). Termin sztywny? 4 dni to chyba trochę za krótko.

 

Pozdrawiam!

Super.

Skąd jesteś?

 

Tak prawdę mówiąc to mamy już komplet, ale jakby się ktoś wykruszył, to dam znać.

Wyjeżdżamy 27 po południu, więc będzie o 1 dzień dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj wyjazd trzymajcie za nas kciuki :)

Wyjazd zakończony i bardzo udany.

 

Plan zrealizowany prawie w całości, nie udało się zaliczyć rejonu Pienzy i Montepulciano ze względu na złe prognozy pogody w tym rejonie.

 

Zaliczone rejony:

1. Lukka, Piza

2. Siena i San Gimignano

3. Rosignano Solvay do Piompino

4. Viareggio, Pietrasanta, Massa

 

Samochodem około 3300km

Rowerami około 180km

 

Cena na osobę w końcowym rozrachunku wyniosła 550zł.

 

Poniżej zdjęcia:

https://picasaweb.google.com/102426976050124040866/6281096720625580289?authkey=Gv1sRgCPL335rF_MXD5QE

 

Zapraszam na następne wyjazdy:

1. Rybnik - Kołobrzeg

2. Czerwiec, Lipiec: Salzburg i Trasa Mozarta http://www.podrozerowerowe.info/index.php?topic=15849.0

3. Dookoła Tatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...