Skocz do zawartości

[tylny trójkąt] zabezpieczenie przed uszkodzeniem


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie, to chodzi mi o zabezpieczenie go przed postępującym uszkodzeniem, które zauważyłem wczoraj podczas czyszczenia roweru. Chodzi o to, że na dole, od strony hamulca pojawiły się odpryski farby, nie jestem pewien, czy taki już kupiłem, czy sam gdzieś przywaliłem, ale wydaje mi się, że potrzebne do tego byłoby dość mocne uderzenie, a takiego nie odnotowałem podczas jazdy, ale że nie mam pewności, to nie mogę się z tym za bardzo do sklepu zwracać, bo już za dużo czasu minęło od zakupu i by mnie wyśmiali zapewne. 

Zastanawiam się, czy zakup takiej przezroczystej naklejki (jak te do ochrony przed uderzeniami łańcucha wystarczy, czy może lepiej dać tam coś solidniejszego? Odpryski są dość znaczne, możecie sami zobaczyć na zdjęciu poniżej. 

Od stron napędu też muszę coś kupić, bo ta fabryczna naklejka jest za wąska i już mi się obtarcia pojawiły... 

 

https://onedrive.live.com/redir?resid=5FBEA33094F46BAA!19013&authkey=!AAoCYDYAz7uHWD8&v=3&ithint=photo%2cjpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ponad rok owiniętą czarną izolacją rurke pod łańcuchem, i ani to sie nie odkleiło ani nie przecielo porysowało etc. Tak z 2 warstwy lub 3 ...

 

Na czarnej ramie nie widac ze cos jest,bo ani to grube ani kolor nie jest inny. Z bliska widać,ale nie tak jak neopren, który się bardziej brudził i był tylko zbiorowiskiem piachu i smaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...