Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kupuję nowy rower, mój poprzedni Kross A6 Level z 2008 już sporo przeżył.
Budżet - max, max to 6000zł

Preferowany zakup stacjonarny, ponieważ muszę go mieć go na FV (tak, wiem, że FV mogę mieć też zdalnie ale małe dogadanie ze sprzedającymi muszę mieć co do wysokości FV).

Wzrost: 190cm

Waga: Od 82 do 90kg

Wolałbym mieć amorek coś z poziomu Reby, niż Recona. Gorszą przerzutk/koło prędzej wymienię niż amorka ;)
Mogłyby być gorsze koła za cenę lepszego osprzętu, gorsze koła bym miał "treningowo", natomiast lepsze kupił jeśli nadal będę startował koło 10 zawodów/sezon na MTB. Choć jak sypnę 6 tys PLN to prędko raczej w tym sezonie tych kół lepszych nie kupię. 

 

Przejechałem się po lepszych sklepach w mieście i propozycje:

Trek SuperFLy 7 2015 - cena jaką mogę dostać 5700pln
Cube - nie zapisałem sobie dokładnej ceny do jakiej w sklepie mi zejdą, ale jest to na pewno poniżej 6000 PLN
Cube Ltd Race
Cube Ltd SL
Scale 950 - 5800-6000pln
Focus PRO 5600pln

 

Na jakie zawody będę jeździł? głównie to http://cyklokarpaty.pl/    + jakieś lokalne o raczej niższym poziomie trudności.

W poprzednim sezonie byłem na trasie MEGA początkowo na miejscach ~ 80 do szczytu sezonu gdzie byłem 32 ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Kupuję nowy rower, mój poprzedni Kross A6 Level z 2008 już sporo przeżył.

Budżet - max, max to 6000zł

Preferowany zakup stacjonarny, ponieważ muszę go mieć go na FV (tak, wiem, że FV mogę mieć też zdalnie ale małe dogadanie ze sprzedającymi muszę mieć co do wysokości FV).

Wzrost: 190cm

Waga: Od 82 do 90kg

Wolałbym mieć amorek coś z poziomu Reby, niż Recona. Gorszą przerzutk/koło prędzej wymienię niż amorka ;)

Mogłyby być gorsze koła za cenę lepszego osprzętu, gorsze koła bym miał "treningowo", natomiast lepsze kupił jeśli nadal będę startował koło 10 zawodów/sezon na MTB. Choć jak sypnę 6 tys PLN to prędko raczej w tym sezonie tych kół lepszych nie kupię. 

 

Przejechałem się po lepszych sklepach w mieście i propozycje:

Trek SuperFLy 7 2015 - cena jaką mogę dostać 5700pln

Cube - nie zapisałem sobie dokładnej ceny do jakiej w sklepie mi zejdą, ale jest to na pewno poniżej 6000 PLN

Cube Ltd Race

Cube Ltd SL

Scale 950 - 5800-6000pln

Focus PRO 5600pln

 

Na jakie zawody będę jeździł? głównie to http://cyklokarpaty.pl/    + jakieś lokalne o raczej niższym poziomie trudności.

W poprzednim sezonie byłem na trasie MEGA początkowo na miejscach ~ 80 do szczytu sezonu gdzie byłem 32 ogólnie.

 

Jeśli w grę wchodziłby sprzęt z firmy wysyłkowej (FVAT możliwa, ale należy do zgłosić przed zakupem) 

to możliwa jest taka konfiguracja:

http://bit.ly/1Rgd5gG

Reba, SLX 2x10 (korba Deore), hamulce SLX i przede wszystkim: lekkie koła DT SWISS X1700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paulsen - hmm wątpię, że da radę modyfikować cenę F-VAT ;( A to jest niezbędne.

@HarveyDent, @beskid - No to Cube/Scotta odrzucam. Treka SuperFly 5 mogę mieć na testy, Focusa też tylko znacznie wyższy model (coś za 15k).
Przejadę i się zdecyduję, ale też mnie bardziej ciągnie do Treka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo trafiłem na ten temat bo też się przyglądam rowerom w podobnej cenie i złożył mi się piękny rower Rose, co prawda za 1,5 k Euro ale z Rebą i na napędzie SRAM-a co w Polsce mi się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę go mieć go na FV (tak, wiem, że FV mogę mieć też zdalnie ale małe dogadanie ze sprzedającymi muszę mieć co do wysokości FV).

 

 

takie historie opowiadać na forum? Krętactwa z fv lepiej zostawić dla siebie i księgowej :)

 

a tak w ogóle to rower za ponad 3,5k rozliczysz bez amortyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...