Skocz do zawartości

[GPS SIGMA ROX 10.0]


tomilondyn

Rekomendowane odpowiedzi

stałem się szczęśliwym posiadaczem w/w urządzenia , ale posiadam TYLKO licznik i mocowanie, jestem po kilku próbach w terenie i mam kilka własnych opinii , ale chciałbym poznać również wasze.

 

wiec tak , czujnik szybkości , czy warto jest go kupować ? z samego GPS mam bardzo dobry pomiar jak i lokalizacji jak i szybkości jazdy, kadencja to wiadomo , jest już w drodzę.. oraz czy HR monitor można używać innej firmy i tylko go jakoś z synchronizować  chyba na tyle bo reszta smiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Sigma wreszcie poszła do przodu i obsługuje czujniki Ant +, więc każdy czujnik kompatybilny z tym systemem będzie pasował. Ogólnie jeśli chodzi o pasek HR to właśnie nawet dobrze cenowo wypadają właśnie Sigmy na Ant + ;-)

 

Co do czujnika prędkości to dla mnie warto, zwlaszcza jak jeździsz w terenie wtedy masz największe różnice w porównaniu do samego GPS - gorszy zasięg i bardziej kręte trasy (jak wiadomo GPS zapisuje co jakiś czas, próbkuje). Jak tylko na szosie to możesz sobie darować - chyba, że ma słaby odbiornik GPS.

Ogólnie szosa czy teren to ja preferuje dodatkowy czujnik, nie ma to jak pomiar z koła, bedzie zawsze dokładniejszy tylko pod warunkiem jak wpiszesz dobry obwód koła ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...