Skocz do zawartości
  • 0

Trek Mynx 2013 - czy warto?


Gość Artek

Pytanie

Cześć,

 

szukam roweru dla żony (wzrost 160 cm, waga ~60k.). Małżonka nie chce kupować przez internet i w grę wchodzą tylko sklepy stacjonarne. W jednym znalazłem Trek'a Mynx 2013, wystawiony jest za 2900, ale mogę ko kupić za 2500 zł. Wygląda całkiem nieźle i poważnie się nad nim zastanawiam. Pytanie do Was, czy warto, może jest coś lepszego w tej cenie?

 

Pozdrawiam

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie warto. Masz niby fajna gwarancję, ale osprzęt niestety przeciętny. Mogę Ci polecić: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5982124479&reco_id=f6f6a4c9-d3d2-11e5-b331-02e028c1d167&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=16. Trzeba dołożyć 500zł, no i nie jest na miejscu, ale za to nie dostajesz roweru do przejechania się po lesie, tylko sprzęt o wygrywania zawodów. Karbonowa rama, powietrzny amortyzator, 10 biegów, komponenty minimum klasę wyższe, moim zdaniem warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomysł, ale jednak cena to max 2500 i musi być sklep stacjonarny. Rozumiem ograniczenia z tego wynikające. Ogarnąłem trochę temat i roweru z lepszym amorem niż Santour XCR za 2500 nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że nie chcę dołożyć kasy do lepszego sprzętu. To będzie rower dla mojej żony, będzie z niego korzystać podczas leśnych wycieczek i dojeżdżać nim do pracy. O żadnych maratonach lub wyścigach nie ma mowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Spieszę donieść iż kupiłem żonie tego Treka. Jest bardzo zadowolona, wozi się lekko i przyjemnie. Zastanawiam się tylko na wyjęciem elastomera z amortyzatora, ale to może później. Krótko mówiąc, bardzo udany zakup. 

 

Gościu_Asiu, może i Ty podzielisz się opinią o swoim rowerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...