Skocz do zawartości

[kierownica, mostek, sztyca] [MTB] Prośba o sugestie w wyborze cena/jakość


Farfluhten

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Modernizuję swój rower. Wymieniam ramę najprawdopodobniej na Accent Peak 26, amortyzator na Spinner Aeris 320-100 (już zakupiony) i kilka drobiazgów jak siodło, kierownica, mostek, sztyca.  Właśnie ostatnich wymienionych tyczy się moja prośba do Was. 

 

Jaki wybór kierownicy, mostka i sztycy był by najlepszy uwzględniając współczynnik cena/jakość ?

 

Bez wahania wybrał bym komponenty Accent-a, lecz zagłębiając się w forum zauważyłem tendencję do wyboru krótkich mostków i szerokich kierownic. U Accent-a z taką konfiguracją ciężko dlatego moją uwagę przykuły: 

 

Kierownica PRO Koryak Flat 31,8 x 720

Mostek PRO Koryak 31,8 x 70 +/- 6 st

Sztyca PRO LT 31,6 x 400 offset 0

 

Co myślicie o takim wyborze?

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takim samym błędem może być za szeroka kiera i za krótki mostek. To nie jest ęduro tylko XC. Tak czy siak kierownicę za szeroką zawsze można przyciąć, sam jeżdżę na 720mm i węższe wydają mi się mało komfortowe, ale brałem ją w ciemno ;)

Z mostkiem gorzej, albo trafisz albo nie.

Tak BTW ładna mi modernizacja roweru, gdzie wymieniasz ramę, wideł i rurki, a zostanie pewnie tylko stary napęd i hamulce - toż to nowy, inny rower ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...