Skocz do zawartości
  • 0

Składanie roweru


Gość Rafał

Pytanie

Gość Rafał

Witam mam zamiar złożyć rower mam przeznaczona na to kwotę 4500zł. Chodzi o 29er jeżdżę po lasach i lżejszym terenie. Chciałbym wiedzieć jak zadysponować budżet na poszczególne części żebym zmieścił się z kasa i zęby nie wyszedł jakiś bubel :)

Czyli na czym można zaoszczędzić  a w co lepiej zainwestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Oszczędzanie nie ma sensu bo i tak z czasem dojdziesz do wniosku, że droższe znaczy lepsze.

Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić kilka stówek to najsensowniej jest oszczędzać na tych rzeczach, które najszybciej się zużywają i, które i tak w bliższym czasie będziesz musiał wymienić na nowe. To dotyczy przede wszystkim napędu czyli kasety i łańcucha oraz opon i pancerzy. Pozostałe elementy roweru prawie są niezniszczalne albo przynajmniej posłużą ci co najmniej 5-10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Właśnie najbardziej zależy mi na dobrej bazie mam sentyment do ramy Accent Peak bo miałem ją w wersji 26 :-) bardzo zależy mi na dobrych kołach myślałem nad setem na piastach dt swiss 350 tylko nie wiem czy w tym budżecie są one osiągalne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się czy np: mając taki budżet,powiedzmy w kwocie 5 tyś zł,nie można kupić już dobrego roweru,który sprosta Twoim oczekiwaniom zamiast go składać od zera. Sam przyznajesz,że już niektórych rzeczy nie ogarniesz z w tym budżecie,więc zakup gotowca to dobry kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ?

Właśnie najbardziej zależy mi na dobrej bazie mam sentyment do ramy Accent Peak bo miałem ją w wersji 26 :-) bardzo zależy mi na dobrych kołach myślałem nad setem na piastach dt swiss 350 tylko nie wiem czy w tym budżecie są one osiągalne :-)

takie koła + amor np. REBA i nie ma połowy założonego budżetu... a gdzie reszta ... a na koniec podliczysz i wyjdzie że to co złożyłeś można kupić gotowe za 3.5 tys w sklepie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...