Skocz do zawartości

[Rama] Główka 14 cm, sterówka 18 cm. Wystarczy?


uslugifoto

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest do przeskoczenia? Mam ramę MTB 29" z główką 14 cm a rura sterowa przycięta jest do 18 cm. Sam mostek to najczęściej ok 4 cm, a gdzie jeszcze stery? Dodatkowo sprawa się komplikuje bo rama ma taperowaną główkę a amortyzator jest zwykły, to chyba nieco zawęża możliwości? Takie stery to dodatkowo ok 1 cm...

 

Pewnie nie ja pierwszy mam ten problem, może co bardziej doświadczeni coś doradzicie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w podobnej sytuacji (sterówka wystawała 2,5 - 3 cm ponad stery) zastosowałem mostek z mocowaniem na jedną śrubę. Nic złego się nie działo i było sztywno. Mostek z mocowaniem na dwie śruby trochę trzeszczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja w podobnej sytuacji (sterówka wystawała 2,5 - 3 cm ponad stery) zastosowałem mostek z mocowaniem na jedną śrubę. Nic złego się nie działo i było sztywno. Mostek z mocowaniem na dwie śruby trochę trzeszczał.

 

Jaki model zastsowaleś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Truvativ Wavo. O ile się nie mylę to Wavo są tylko w wersji na kierownicę 25.4. Są jeszcze Truvativ Team i chyba te są w wersji 25.4/31.8. Te mostki można dostać po 30 - 40 PLN czyli taniocha.

 

Edit:

jeszcze do wyboru jest wersja XR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...